بلاتکلیفی مدیریت اردبیل شایسته دولت تدبیر و امید نیست

گروه سیاست و اقتصاد: عضو ارشد ستاد روحانی در استان اردبیل گفت: تاخیر و تعلل در انتخاب استاندار اردبیل و بلاتکلیفی در این زمینه به هیچ وجه از دولت تدبیر و امید قابل قبول نیست.

بررسی گزینه‌های مجمع نمایندگان علت تاخیر در معرفی استاندار اردبیل

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی علت تأخیر در معرفی استاندار این استان را بررسی گزینه‌های مجمع نمایندگان استان توسط وزارت کشور عنوان کرد.

حمایت آمریکا از نیروهای تکفیری نیازی به اثبات ندارد

گروه سیاست و اقتصاد: فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: حمایت آمریکا و غربی‌ها از نیروهای تکفیری به کرات ثابت شده و استکبار جهانی در تداوم پشتیبانی‌های خود از تروریست سنگ تمام گذاشته است.

249 میلیارد تومان در بخش صنعت و کشاورزی از محل تسهیلات رونق تولید پرداخت شد

گروه سیاست و اقتصاد: سرپرست استانداری اردبیل گفت: 249میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید و فعال سازی واحدهای راکد در بخش صنعت و کشاورزی در استان اردبیل پرداخت شده است.

گزینه استانداری اردبیل قطعی نیست/ بررسی ۳ نامزد پیشنهادی نمایندگان

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه استانداری اردبیل که در فضای مجازی به صورت قطعی نام برده شده، فعلاً قطعی نیست.

ترامپ با خیره سری نمی‌تواند حقوق ملت ایران را زیر پا بگذارد

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: دونالد ترامپ با خیره سری و اظهارات سخیف خود نمی‌تواند حق و حقوق ملت ایران را زیر پا گذاشته و یا آن را نادیده بگیرد.

روابط اقتصادی و تجاری اردبیل - عمان توسعه می‌یابد

گروه سیاست و اقتصاد: با هدف توسعه روابط اقتصادی، تجاری و گردشگری بین اردبیل- عمان یک هیئت فعال اقتصادی عمان با حضور در اتاق بازرگانی اردبیل به توسعه و تقویت این روابط تاکید کردند.

آمریکا با تحریم سپاه به دنبال تلافی شکست داعش است

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با تحریم و تروریستی نامیدن سپاه به دنبال تلافی شکست داعش در منطقه است.

اختصاص بیش 191 هکتار از اراضی اردبیل به کشت کلزا

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل از کشت کلزا در بیش از 190 هکتار از اراضی زراعی شهرستان اردبیل خبر داد.‏
دولت دیپلماسی اقتصادی را در کشور توسعه دهد

دولت دیپلماسی اقتصادی را در کشور توسعه دهد

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: دولت دیپلماسی اقتصادی را در کشور که یکی از اولویت‌های برنامه‌هایش است توسعه دهد تا صادرات محصولات تولیدی به بازارهای جهانی رونق یابد.
1