کد خبر: 1424787
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۰
گروه هنر: «شاید یک معجزه» عنوان یک فیلم سینمایی به کارگردانی کرامت پورشهسواری است که برای اکران در جشنواره فجر آماده می‌شود.

کرامت پورشهسواری، کارگردان فیلم سینمایی «شاید یک معجزه» در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با بیان این‌که مراحل فنی این فیلم همزمان با تصویربرداری در حال انجام است، گفت: تدوین و صداگذاری همزمان با فیلمبرداری «شاید یک معجزه» هم اکنون انجام می‌شود. این فیلم قرار است برای اولین بار در جشنواره فجر به نمایش در آید.

وی افزود: اتابک نادری، صالح میرزاآقایی، مریم کاویانی، عمار تفتی، آرام جعفری، آرزو افشار و هدایت‌الله سجادی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. «شاید یک معجزه» در روایتی نامتعارف داستان سه خانواده از طبقات مختلف اجتماعی را که با مشکلات پیش روی خود دست وپنجه نرم می‌کنند، به تصویر می‌کشد. در این کار به نقش ایمان و پایبندی به اصول اسلامی برای دوری از معضلات اشاره می‌شود.

این کارگردان تاکید کرد: دلیل انتخاب سوژه مورد نظر برای ساخت این است که شکل روایت داستان از جذابیت‌های بالایی بهره برده، در ضمن نگرشی که این فیلم به معضلات دارد متکی بر تحقیق است. برای همین حسن کردم که کار قادر است تماشاگر را جذب خود کند.

وی ادامه داد: «شاید یک معجزه» که به قلم علی دلگشایی و کرامت پورشهسواری به نگارش درآمده است. در این فیلم روح‌الله خوشکام تهیه کنندگی را برعهده دارد و سایر عواملی که تا امروز قطعی شده عبارت است از؛ حامد تصدیق مقدم «مدیر برنامه ریزی ودستیار اول کارگردان»، بایرام فضلی و رضا محمدی «مدیران فیلمبرداری»، روح الله خوشکام وسید مهدی افتخاری «مدیران تولید»، مرتضی ضرابی «طراح گریم»، اشکان پورتاجی «صدابردار»، مرضیه آذری «منشی صحنه»، محمد صادقی «طراح صحنه ولباس».

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: