کد خبر: 1435482
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: مؤسسه قرآنی بشرای وحی، درصدد است دوره‌های آموزش تخصصی معارف اسلامی و تشیع را با محوریت پاسخ به شبهات امامت و ولایت برگزار کند.

سیدمهدی موسوی، مدیرعامل مؤسسه قرآنی بشرای وحی تهران در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) با بیان این مطلب اظهار کرد: مؤسسه قرآنی بشرای وحی در راستای اهداف دینی و قرآنی خود درصدد است دوره‌های  آموزش تخصصی معارف شیعه با محوریت پاسخ به شبهات امامت و ولایت را برای علاقه‌مندان برگزار کند.

دریافت گواهی معتبر از سازمان تبلیغات اسلامی

وی افزود: این دوره آموزشی براساس منابع معتبر شیعه و اهل تسنن طراحی و اجرا خواهد شد و افرادی که این دوره را با موفقیت در آزمون نهایی پشت سر بگذارند گواهی معتبر از سازمان تبلیغات اسلامی دریافت خواهند کرد.

موسوی درباره اهداف این دوره گفت: درشرایطی که شبکه‌های وهابیت و پایگاه‌های اینترنتی به دنبال ایجاد شبهه در اعتقادات شیعیان هستند این دوره با هدف پاسخگویی به شبهات و مقابله با دشمنان اسلام طراحی و اجرا خواهد شد.

حضور اساتید علوم قرآنی و معارف اسلامی

مدیرعامل مؤسسه قرآنی بشرای وحی تهران در ادامه تصریح کرد: در این دوره آموزشی از اساتید برتر علوم قرآنی و معارف اسلامی به عنوان مدرس و کارشناس استفاده خواهد شد و حضور همه علاقه‌مندان در این دوره‌ها بلامانع بوده و تلاش خواهد شد تا این دوره‌ها به طور مستمر از سوی این مؤسسه برگزار شود.

وی ابراز کرد: این دوره آموزشی از اول شهریور سال جاری دایر و علاقه‌مندان تا اواخر مرداد برای ثبت‌نام در این دوره زمان دارند تا به این مؤسسه مراجعه و نسبت به حضور در این دوره اعلام آمادگی کنند.

گفتنی است علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به نشانی تهران، دارآباد، خیابان شهید پورابتهاج، خیابان شهید افتخاری، خیابان شهید رجبی، کوچه گلستان، مجتمع یاس مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: