کد خبر: 1455325
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶
همزمان با هفته دفاع مقدس؛
گروه فضای مجازی: مستند لیست سیاه، کاری از گروه مستند سازی مجاهد مجازی است که توسط سایت سینما مارکت به صورت اینترنتی توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، از آنجا که رسانه‌ها تنها وسیله سرگرمی نیستند و در این میان بازی‌های ویدیویی به ابزار رسانه‌ای عصر نوین تبدیل شده‌اند، مستند لیست سیاه تلاش می‌کند تا با کارشناسی مهدی حق‌وردی‌طاقانکی فعال حوزه مطالعات بازی‌های رایانه‌ای، به بررسی جنگ رسانه‌ای غرب علیه ایران در آخرین بازی رایانه‌ای ضد ایرانی با عنوان «اسپلینترسل بلک لیست» بپردازد.
در این مستند به موضوعاتی چون تبلیغ ایران‌هراسی و سپاه‌هراسی، چگونگی تبلیغ پنهان رشته رزمی صهیونیستی «کاراوماگا»، حمله یک مأمور آمریکایی به سفارتخانه سابق آمریکا در ایران که اکنون به مقر سپاه قدس تبدیل شده، انتساب‌های کذب اقدامات تروریستی به سپاه قدس در سطح بین‌الملل همچون زمینه‌سازی جهت استفاده از بمب شیمیایی و بسیاری از مصادیق پیدا و پنهان بازی لیست سیاه بپردازد.

بازی لیست سیاه توسط شرکت یوبی سافت یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای ساخته شده است.

گویندگی و تدوین این مستند بر عهده علی حاجی‌پور بوده است.
این مستند در آخرین روز از هفته دفاع مقدس که با عنوان «عزت و پایداری، وحدت ملی، استکبارستیزی» به منظور ایستادگی با تأسی از عزت و غیرت ملی در مقابله با ترفندهای استکبار جهانی و صهیونیست بین الملل نامگذاری شده منتشر گردیده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این مستند می‌توانند به پایگاه اینترنتی سینمامارکت به نشانی WWW.cinemamarket.ir مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: