کد خبر: 3313256
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۵
گروه اجتماعی: مسجد و حسینیه یزدی آباد صبح امروز با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهری در طرح میدان شهدای مشهد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مسجد و حسینیه یزدی آباد طی مراسمی صبح امروز، 21 خردادماه با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهری در طرح میدان شهدای مشهد افتتاح شد.

وحید برجسته‌نژاد، مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد  در این مراسم عنوان کرد: بیش از 70 پروژه در طرح میدان شهدا وجود دارد که یا به مرحله افتتاح و بهره‌برداری رسیده یا در دست اقدام است.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها به دو دسته انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم شده‌اند که هم‌اکنون نگاه اقتصادی از طرح میدان شهدا برداشته شده و پروژه‌های غیرانتفاعی در دستور کار قرار گرفته‌اند.

مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد اظهار کرد: اسکوپ طرح میدان شهدا با 35 هکتار با پروژه‌های مختلف اداری، تجاری، شهری، پارکینگ، پایانه، زیرگذر، معابر، مسجد، حسینیه و... در حال اجراست.

برجسته‌نژاد افزود: طرح میدان شهدا با هدف بهسازی و نوسازی بافت فرسوده تعریف شده و در حال شکل‌گیری است که عملیات اجرایی آن از سال 83 آغاز شده است.

وی با بیان اینکه میدان شهدا دارای کارکردهای مختلف اقتصادی، مدنی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی است، ابراز کرد: فرهنگ حق با مشتری از مباحثی است که امروز در شهرداری رعایت می‌گردد.

مدیر اجرایی طرح میدان شهدای شهرداری مشهد در ادامه گفت: پروژه تالار شهر از طرح بزرگ میدان شهدا در عید فطر امسال و پایانه و پارکینگ صبا در یک و نیم ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

برجسته‌نژاد بیان کرد: پروژه هشت‌آباد نیز از دیگر پروژه‌ها‌یی است که در مرکز شهر مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه مسجد یزدی‌آباد با زمینی به مساحت 488 مترمربع و زیربنای 2100 مترمربع در پنج طبقه احداث شد، اظهار کرد: ضمن اینکه این مسجد ظرفیت 500 نمازگزار را دارد و دارای شبستان، سالن اجتماعات، سالن غذاخوری، آشپزخانه و ... است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: