کد خبر: 3328852
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۲
مطهری:
گروه فضای مجازی: مدیر مؤسسه فرهنگی اندیشه مبنا گفت: شبکه اجتماعی فیس‌کوب با ۳۷ هزار کاربر به افزایش تولید محتوای بومی کمک می‌کند.

مجتبی مطهری، مدیر مؤسسه فرهنگی اندیشه مبنا، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، با اشاره به فعالیت‌های شبکه اجتماعی فیس‌کوب، اظهار کرد: شبکه اجتماعی فیس‌کوب را از سه سال پیش راه‌اندازی کرده‌ایم و تا کنون 37 هزار کاربر دارد.

وی یکی از دلایل ظاهر ساده و قدیمی فیس‌کوب را اعتبارات اندک دانست و افزود که به همین دلیل نتوانسته‌ایم با این اعتبارات، با فیس بوک مقابله کنیم.

مدیر مؤسسه فرهنگی اندیشه مبنا تصریح کرد: تنها همکاری برای این شبکه اجتماعی فیس کوب، در اختیار گذاشتن سرور است که البته این سرور هم مشکلاتی دارد و در پی حل آن مشکلات هستیم.

وی بیان کرد: قابلیتی را در شبکه اجتماعی فیس کوب قرار داده‌ایم مبنی بر اینکه اگر کاربری، هرزنامه و یا مطالب نامناسبی در صفحه‌اش منتشر کرد، کاربر دیگری به سرعت آن را اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

مطهری اظهار کرد: شیوه‌ای را در فیس‌کوب اجرایی کرده‌ایم مبنی بر اینکه هر کاربری پلیس سایت باشد. درواقع با این شیوه می‌توانیم به افزایش تولید محتوای مناسب کمک کنیم.

وی افزود: جذب 37 هزار نفر با اعتبارات محدود و طی سه سال موفقیتی است و باید به دنبال جذب مشارکت‌های مراکز باشیم تا بتوانند ما را در این امر مهم یاری کنند.

مدیر مؤسسه فرهنگی اندیشه مبنا تصریح کرد: کاربران برای مشاهده و یا ثبت نام در این شبکه اجتماعی فیس کوب می‌توانند به نشانی www.facekoob.ir مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: