کد خبر: 3385171
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
به سلیقه خودتان پلاکارد بسازید؛
گروه هنر: نهضت مردمی پوستر انقلاب فراخوانی را با عنوان «پلاکارد نویسی مردمی» منتشر کرده است که در این طرح مردم می‌توانند به سلیقه خودشان پلاکارد بسازند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، نهضت مردمی پوستر انقلاب فراخوانی را با عنوان «پلاکارد نویسی مردمی» منتشر کرده است که در این فراخوان از عموم مردم خواسته شده تا در راهپیمایی 13 آبان با سلیقه خودشان شعارهای انقلابی را بر روی پلاکاردهای مقوایی بسازند و عکس‌های آن را در اینستاگرام و فضاهای مجازی دیگر نشر دهند.

بنابراین گزارش، هدف از این حرکت ایجاد شور و اشتیاق، حرکت‌ انقلابی و نشان دادن خلاقیت مردم است زیرا این فراخوان عمومی با حرکت مردم و با پرهیز از کارهای تکراری می‌خواهد حرف‌ها و شعارهای انقلابی را به شیوه خودشان بزنند.

بر همین اساس در این فراخوان از مردم خواسته‌شده تا با تکنیک‌هایی از قبیل ماژیک، رنگ، کولاژ، شابلون و تکنیک‌های دیگر هنر خود را در راهپیمایی 13 آبان به نمایش بگذارند، همچنین این فراخوان در صفحه @honarerahpeymaie در اینستاگرام مشغول به فعالیت است وعلاقه‌مندان می‌توانند در آن به مرور با تکنیک‌های مختلف هنر راهپیمایی آشنا شوند.

بر اساس این گزارش قرار است در انتهای این فراخوان کشوری به سه نفر برتر جوایزی به رسم یاد بود از طرف نهضت مردمی پوستر انقلاب اهدا شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: