کد خبر: 3482699
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
گروه سیاسی: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌شمالی گفت: همزمان با سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) مراسم استقبال از پیکر چهار شهید گمنام در مرکز استان برپا می‌شود.
محمد امیری، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان ‌شمالی، اظهار کرد: طی عصر امروز ساعت چهار بعد از ظهر از محل میدان آزادگان به سمت میدان شهید و مسجد انقلاب بجنورد مراسم استقبال از پیکر مطهر چهار شهید گمنام برپا می‌شود.
وی ادامه داد: در مسیر ورود به استان در شهرستان‌های فاروج و شیروان نیز از پیکر پاک این شهدا ‌استقبال خواهد شد.
امیری با اشاره به برپایی مراسم وداع با شهدا طی امشب 22 اسفندماه سال جاری در مسجد انقلاب بجنورد، افزود: تشییع پیکر پاک این شهدای گمنام فردا صبح 23 اسفندماه از مقابل درب مسجد انقلاب تا میدان کارگر مرکز استان در دستور کار قرار دارد.  
وی گفت: دو شهید گمنامی که در شهر پیش قلعه به خاک سپرده خواهند شد یکی 18 ساله بوده که در عملیات خیبر در جزیره مجنون به شهادت رسیده و دیگری نیز 26 ساله بوده که در عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه به شهادت رسیده است.  
امیری افزود: دو شهید گمنامی که مقرر است در حصار گرمخان تدفین شوند یکی 17 ساله بوده و در عملیات خیبرجزیره مجنون به شهادت رسیده و دیگری نیز 25 ساله در عملیات محرم در منطقه شرهانی به فیض شهادت نائل شده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: