کد خبر: 3519069
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۷
گروه هنر: نمایش «قصه گرگ گرسنه» به کارگردانی هادی افتخارزاده به جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران - مبارک راه یافت.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نمایش «قصه گرگ گرسنه» به کارگردانی هادی افتخارزاده به جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران - مبارک راه یافت.

بنا به اعلام دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر «تهران - مبارک»، هیات انتخاب بخش صحنه‌ای‌ این دوره از جشنواره متشکل از مریم سعادت، زهرا صبری و یوسف صدیق با ارزیابی بیش از ۳۷ نمایش در بخش صحنه‌ای در نهایت ۲۷ نمایش را برای حضور در جشنواره انتخاب کردند.

نمایش «قصه گرگ گرسنه» به کارگردانی هادی افتخارزاده  از انجمن هنرهای نمایشی مراغه؛  پس از سه مرحله ارزیابی به جشنواره مذکور راه یافته است.

در این نمایش هادی افتخارزاده به عنوان کارگردان، محمدحسین ناصر نوبخت به عنوان نویسنده و حامد نباتی ، سعید برومند، سعید علمی، غزاله قربانی، سحر عظیمی، فرید احدی، فرشته افتخارزاده، پردیس افتخارزاده، مهدی قاسم زاده به عنوان بازیگر و عروسک گردان،  فریدون ولایی به عنوان مشاور، میلاد احدزاده به عنوان  آهنگساز و حسین توحیدوند، حسام ایلایی، پرهام کچه چیان به عنوان اعضای گروه موسیقی، رامین خاکی به عنوان دستیار کارگردان، حبیبه شیری به عنوان طراح دکور و لباس، فرشته افتخارزاده به عنوان  طراح ساخت عروسک، الهه نعمتی به عنوان  طراح آفیش و بروشور، پردیس افتخارزاده به عنوان منشی صحنه، حبیبه شیری و رامین خاکی به عنوان طراح گریم، بابک نهرین به عنوان مدیر تولید، پردیس افتخارزاده به عنوان مدیر صحنه و رامین خاکی به عنوان طراح نور حضور دارند.

شایان ذکر است شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی «تهران- مبارک» از اول تا هفتم شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد .

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: