کد خبر: 3524848
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
گروه اجتماعی: رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: توجه به کودکان و کشف استعدادهای بالقوه آن‌ها می‌تواند مسیرهای رشد و شکوفایی آن‌ها را در آینده رقم یزند.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجانشرقی، حسن میلانی، رئیس حوزه هنری استان امروز، دوم شهریورماه در سومین جلسه کودک خلاق، گفت: یادگیری موضوعاتی چون احترام به بزرگترها به ویژه والدین، پرهیز از دروغ و حسادت، دوستی با همدیگر باید در این جلسات به کودکان آموزش داده شود.
وی ادامه داد: توجه به کودکان و کشف استعدادهای بالقوه آنها می‌تواند مسیرهای رشد و شکوفایی آنها را در آینده رقم یزند.
میلانی، با بیان اینکه ولين روش براي كشف استعدادهاي كودكان مشاهده رفتار اوست، افزود: خداوند در هر فردي استعدادهاي خاصي گذاشته است كه او را منحصر به فرد مي‌كند پس سعي وظیفه کارگروه کودک خلاق باید این باشد که استعدادهاي واقعي کودکان را بيابيد.
رئیس حوزه هنری استان، خاطر نشان کرد: والدین وقتي فهميدند كه فرزندانشان در چه زمينه‌اي استعداد دارند و علاقه نشان مي‌دهند، آنها دو وظيفه دارند؛ اول اين‌كه علاقه فرزندانشان را حفظ كنند و دوم اين‌كه آن استعداد را پرورش دهند تا از حالت بالقوه درآيد و بالفعل شود.
وی اضافه کرد: کارگاه آموزش ادبیات خلاق کودک با همکاری مشترک حوزه هنری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌شرقی در تبریز برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: