همچنین، طی این مراسم با حضور محمد شرفشاهی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد، سیدرحمتالله اکرمی، معاون نظارت مالی و خزانه داری کل کشور، سیدکمال تقوینژاد، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، حجتالاسلام والمسلمین ثقفی، نماینده وزیر اقتصاد در امور ایثارگران و تیموری، دبیر ستاد اقامه نماز وزارت اقتصاد از نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اعضای انجمنهای اسلامی وزارتخانهها و مؤسسات دولتی با اعطای لوح تقدیر و جوایز تجلیل شد.
در ابتدای مراسم تجلیل نیز با حضور معاونان وزیر اقتصاد از داوران و ناظران مسابقات، حبیب مهکام، علی اکبر حنیفی، محمدرضا ابوالقاسمی، سعید رحمانی، امیر آقائی و عبدالرحیم موحد به پاس زحمات فراوانشان در برگزاری مسابقات قرآن کارکنان دولت قدردانی شد.
همچنین، این مسابقات از روز شنبه، ۱۶ بهمنماه با حضور شرکتکنندههایی از وزارتخانههای مختلف دولت آغاز
شده و تا امروز، ۱۸ بهمنماه به میزبانی
وزارت امور اقتصادی و دارائی ادامه داشت. این مسابقات در رشتههای حفظ پنج جزء،
حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، اذان، قرائت
تحقیق و قرائت ترتیل برگزار شد.
همچنین، از جمله داوران این مسابقات که
تنها در بخش آقایان برگزار شد، امیر آقایی در بخش حسن حفظ، حبیب مهکام در بخش
صوت، محمدرضا ابوالقاسمی در بخش تجوید، سعید رحمانی در بخش وقف و ابتدا و علیاکبر
حنیفی در بخش لحن بودند.
در این مسابقات که هر ساله در ایامالله دهه مبارکه فجر و به میزبانی وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان امور مالیاتی برگزار میشود، ۱۹۲ شرکتکننده حضور داشتند که ۱۷ شرکتکننده از وزارت اقتصاد و سازمان امور مالیاتی بودند.
اسامی نفرات برتر مرحله مقدماتی وزارت امور اقتصادی و دارائی
رشته تحقیق مقدماتی:
نفر اول: جلال کورنگ بهشتی از ادارهکل امور مالیاتی استان اصفهان
نفر دوم: رضا حسینزاده از ادارهکل امور مالیاتی استان گیلان
نفر سوم: امیرمحمد زاهدی از ادارهکل امور مالیاتی جنوب استان تهران
رشته ترتیل مقدماتی:
نفر اول: سیدحسن علویان صدر از ادارهکل امور مالیاتی استان اردبیل
نفر دوم: محمدعلی هاشمی از ادارهکل امور مالیاتی استان قم
نفر سوم: هادی رضازاده از ادارهکل امور مالیاتی استان مازندران
رشته حفظ 5 جزء مقدماتی:
نفر اول: روحالله میرزایی از ادارهکل امور مالیاتی جنوب استان تهران
نفر دوم: محمدجواد نصر از وزارت امور اقتصادی و دارائی
نفر سوم: ولی الله عرب مختاری از ادارهکل امور مالیاتی استان اصفهان
رشته حفظ 10 جزء مقدماتی:
نفر اول: غلامرضا قبادی از ادارهکل امور مالیاتی استان اصفهان
رشته حفظ 15 جزء مقدماتی:
مسلم کیانی از سازمان امور اقتصادی و دارائی استان قزوین
رشته اذان مقدماتی:
نفر اول: اسلام قربان سیاهی ممقانی از ادارهکل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی
نفر دوم: مسعود باستانی از ادارهکل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد
نفر سوم: عباس برجی از ادارهکل امور مالیاتی استان زنجان
رشته ابتهال:
نفر اول: امیرحسین توحیدی از ستاد سازمان
نفر دوم: محمدمهدی جوادی منش از سازمان امور اقتصادی و دارائی استان قزوین
نفر سوم: محمدهادی مطهری از ادارهکل امور مالیاتی استان همدان
اسامی نفرات برتر مسابقات کشوری
رشته ترتیل:
نفر اول: جواد حیدری از عقیدتی ـ سیاسی ارتش
نفر دوم: مجتبی منصوریان فر از شرکت ملی نفت
نفر سوم: سیدحسن علویان صدر از سازمان امور مالیاتی کشور
نفر چهارم: احمدرضا لطفآبادی از وزارت بهداشت
نفر پنجم: سیدعلیاصغر تقوی از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
رشته تحقیق:
نفر اول: سعید بیژنی از اتحادیه سازمانهای پایانههای مسافربری
نفر دوم: جواد سلیمانی از وزارت آموزش و پرورش
نفر سوم: حمیدرضا نصیری از عقیدتی ـ سیاسی ارتش
نفر چهارم: جلال بهشتی از سازمان امور مالیاتی کشور
نفر پنجم: مهدی کامبوزیا از بانک رفاه کارگران
رشته حفظ 5 جزء:
نفر اول: ابوالفضل صفری از وزارت آموزش و پرورش
نفر دوم: روحالله حبیبی مقدم از شرکت ملی نفت ایران
نفر سوم: یاسر ایرانی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
نفر چهارم: روحالله میرزائی از سازمان امور مالیاتی کشور
رشته حفظ 10 جزء:
نفر اول: محمد شریفی از نیروی انتظامی
نفر دوم: علی قرائی از وزارت آموزش و پرورش
نفر سوم: محمود باباخان از صدا و سیمای جمهوری اسلامی
رشته حفظ 15 جزء:
نفر اول: سیدعلی مؤمنیان از وزارت آموزش و پرورش
نفر دوم: روحالله حیدری دولتآبادی از بانک ملی ایران
نفر سوم: حمید احمدی از نیروی انتظامی
رشته اذان:
نفر اول: حسن ضابط از عقیدتی ـ سیاسی ارتش
نفر دوم: حمید شادبخش از شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردههای نفتی
نفر سوم: ذبیحالله چهرقانی از شرکت ملی گاز ایران
رشته ابتهال:
نفر اول: کریم بیانی از شرکت ملی پالایش و پخش فراوردههای نفتی
نفر دوم: سیدجاسم موسوی از وزارت آموزش و پرورش
نفر سوم: محمدجواد جاوری از عقیدتی ـ سیاسی ارتش
نفر چهارم: احسان جوادزاده از بانک ملی ایران
نفر پنجم: مهدی محمدزاده از وزارت بهداشت