کد خبر: 3582169
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۷
گروه جامعه: فراخوان انتخاب برترین محصولات نوآورانه اسلامی ـ قرآنی ایران جهت شرکت در کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی مالزی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) دومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی در تاریخ 18 اردیبهشت ماه 96 در شهر کوالالامپور مالزی برگزار می‌شود. بر این اساس، مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دارای ایده و محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی جهت تکمیل فرم و تهیه و ارسال کلیپ سه دقیقه‌ای معرفی محصول خود تا تاریخ 20 فروردین 96 به دبیرخانه فراخوان، دعوت به عمل آورده است.

لازم به ذکر است: مرکز رشد پس از داوری و انتخاب برترین ایده و محصولات، تمهیدات لازم جهت حضور پنج محصول برتر در نمایشگاه کوالالامپور را به‌عمل می‌آورد.

محورهای فراخوان شامل موضوعات زیر است:
-
فناوری اطلاعات
-
گردشگری اسلامی
-
فیلم سازی و پویانمایی
-
پوشش و لباس
-
آموزش و سبک زندگی
-
نشر و رسانه
-
معماری و طراحی
-
محصولات حلال
-
فناوری‌های مالی و بانکداری اسلامی
- استانداردهای اسلامی

علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود می‌توانند فرم ارائه شده idform.rar   را تکمیل و به آدرس quranati@gmail.com ارسال کنند. آدرس دبیرخانه جشنواره تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک 98، مرکز رشد قرآنی است و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 66410180 ـ 021 تماس حاصل کنند.


پنج‌شنبه/ فراخوان انتخاب برترین‌ محصولات نوآورانه اسلامی- قرآنی اعلام شد/ برندگان به مالزی اعزام می‌شوند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: