کد خبر: 3583017
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
گروه معارف: مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت: بزرگداشت روز شهدا، نیازمند تصویر سازی در ذهن عموم مردم است و باید مانند سایر مناسبت ها در ذهن مردم تصویرسازی شود.
حجت الاسلام محمدتقی عزیزی، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی، در گفت‌و گو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان‌شمالی، با اشاره به فرا رسیدن بیست و دوم اسفندماه، روز نکوداشت شهدا، بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تکریم خانواده شاهد و ایثارگر، تاکید کرد و ادامه داد: به عنوان رسالت اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران، این مهم در دستور کار است.
 وی اظهار کرد: شناساندن این فرهنگ ناب و نهادینه کردن آن با تکیه بر تمام ظرفیت‌ها و امکانات دستگاه‌های اجرایی استان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
حجت الاسلام عزیزی خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش کشور اسلامی، مدیون خون شهداست و ضروری است که در تمام روزهایی که در سایه سار پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نفس می کشیم، به یاد شهدا بوده و خود را مدیون شهدا بدانیم .
وی با تاکید بر کیفی سازی برنامه روز شهدا، تصریح کرد: لازم است برنامه هایی که در این ایام اجرا می شود، در راستای تجلیل و ارج گذاری مقام والای شهدا بوده و با کیفیت و در خور شان نام این شهدا برگزار گردد.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی از تمامی دستگاه‌های اجراییدر استان خواست تا در جهت اجری هرچه بهتر برنامه ها، با همکاری لازم این نهاد را یاری رسانند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: