کد خبر: 3583397
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
گروه فرهنگی: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: مجتمع فرهنگی و هنری گلشن با تغییراتی عمده و با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال از اوایل اسفندماه در دست تجهیز و بهسازی است.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان‌شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حسین فرخنده مدیر کل فرهنگ  ارشاد خراسان شمالی، اظهار کرد: تغییرات داخلی مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد شامل تعویض موکت ها، تعویض صندلی و کف سازی است.
وی ادامه داد: مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال از محل ردیف ١٨٠ ملی و مازاد بر بودجه های پیش بینی شده  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در قالب اسناد خزانه اسلامی جذب شده است.
وی بیان کرد: گلشن بجنورد به‌عنوان تنها محل اکران فیلم‌های سینمایی در مرکز استان خراسان شمالی به منظور افزایش رفاه علاقمندان به هنر سینما و فعالیت های فرهنگی و هنری بهسازی می شود.
فرخنده همچنین در ادامه از تحهیز مجتمع های فرهنگی و هنری گرمه و جاجرم به مبلغ ٤٠٠ میلیون ریال خبر داد و افزود: این مبلغ برای صندلی های این مجتمع ها در نظر گرفته شده است و به زودی نصب خواهد شد.
گفتنی است؛ مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد تا پایان هفته جاری تجهیز و علاقمندان می توانند در ایام تعطیلات نوروز به تماشای فیلم های سینمایی که در این محل اکران می شود، بنشینند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: