کد خبر: 3601098
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
استاندارخراسان شمالی:
گروه اجتماعی: استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات با هر سلیقه و عقیده، جلوه وحدت باشد، گفت: همدلی و هم‌افزایی به وجود آمده در جامعه باید بعد از انتخابات نیز ادامه داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌شمالی، محمدرضا صالحی، استاندار خراسان شمالی، با حضور در ستاد انتخابات شهرستان جاجرم اظهار کرد: حضور در انتخابات با هر سلیقه و عقیده‌ای باید جلوه وحدت و یکپارچگی باشد.
وی ا فزود: باید دلمان برای نظام جمهوری اسلامی بتپد و با حضور در انتخابات آینده و سرنوشت کشور را رقم بزنیم و در عرصه آبادانی گامی موثری برداریم.
وی ادامه داد: فرمانداران و بخشداران و نمایندگان آنان در حوزه‌های انتخابات باید با هر گونه تخلف برخورد جدی داشته باشند چرا که دیگر زمان توصیه و تذکر نیست.
صالحی بیان کرد: اگر بروز تخلف از سوی اعضاء شعب باشد با تایید هیئت های نظارت و اجرایی در اعضاء صندوق تغییرات لازم ایجاد خواهد شد.
وی افزود : با توجه به نزدیک شدن به پایان وقت قانونی انتخابات ازدحام مردم در پای صندوق‌های رای اتفاق می‌افتد و بنابراین با تایید هیئت نظارت نیروهای ذخیره به اعضاء صندوق اضافه خواهند شد.
صالحی مطرح کرد: اگر ازدحام افراد رای دهنده در یکی از شعب اخذ رای زیاد بود باید از صندوق سیار کمکی در آن شعبه استفاد شود.
وی با تاکید بر اینکه نباید وقفه‌ای در روند برگزاری انتخابات اتفاق بیفتد، افزود: اگر در ارتباطات شعبه‌ای اختلالی به وجود آمد باید رای‌گیری ادامه داشته باشد و اسم و مشخصات افراد به طور دستی یادداشت شود و پس از برقراری ارتباط مشخصات وارد سیستم شود.
صالحی تصریح کرد: هیئت‌های نظارت و اجرایی باید به طور مستمر صندوق‌های رای گیری را کنترل کنند و اگر تعرفه شعبه‌ای به 70 درصد رسید تقاضای تعرفه داشته باشد تا مردم به دلیل نبود تعرفه معطل نشوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: