کد خبر: 3619868
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
حجت‌الاسلام ابراهیمی:
گروه سیاسی: عضو جامعه روحانیت مبارز درباره اقدام صهیونیست‌ها در بستن مسجدالاقصی به ویژه پس از شکست داعش در عراق و نزدیک شدن نابودی آنها در سوریه گفت: این اتفاق نشان از آینده سختی برای صهیونیست‌ها دارد، لذا از الان با پیش‌بینی چنین آینده‌ای دست به این اقدام بی‌سابقه‌ زده‌اند.
حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی، عضو جامعه روحانیت مبارز، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) درباره تحولات روزهای اخیر در سرزمین‌های اشغالی و دستور نتانیاهو مبنی بر بستن مسجدالاقصی در طی دو روز گذشته گفت: صهیونیست‌ها در هر مرحله‌ای مطابق آنچه پیش‌بینی می‌کنند اقدام می‌کنند. اکنون با توجه به حتمی شدن شکست داعش در عراق و پس از آن در سوریه آینده‌ سختی برای صهیونیست‌ها در پیش است و پایان بحران سوریه در واقع آغاز مرگ صهیونیست‌ها خواهد بود.

بستن مسجدالاقصی، نشانه احساس خطر اسرائیل پس از شکست داعش

وی ادامه داد: با تأمین امنیت سوریه و بازگشت جریان حزب‌الله در جای خودش و افزایش دامنه انتفاضه فلسطین، خط مقدم مبارزه، سرزمین‌های اشغالی خواهد بود و در آن حال است که تمام تمرکز جبهه مقاومت معطوف به مبارزه با رژیم صهیونیستی خواهد شد.

ابراهیمی اظهار کرد: لذا صهیونیست‌ها از الان با پیش‌بینی چنین آینده‌ای دست به اقدام بی‌سابقه و توهین آمیز بستن مسجدالاقصی و ممانعت از برگزاری نماز جمعه کردند تا بتوانند به زعم خودشان حاکمیت کامل خود را بر قدس و مسجدالاقصی تثبیت نمایند و از طرفی جبهه مقاومت را تضعیف کنند که به عقیده من الان کار از این مراحل گذشته است و جبهه مقاومت به حدی از قدرت و توان رسیده است که می‌تواند اسرائیل را به شکست بکشاند.

عملیات مسلحانه سه جوان فلسطینی؛ آغاز فراگیر شدن مبارزه علیه صهیونیست‌ها
 
حجت‌الاسلام ابراهیمی درباره انجام عملیات شهادت‌طلبانه سه جوان فلسطینی با سلاح گرم و حرکت به سمت تسلیح کرانه باختری گفت: این نشانه خوبی است که پس از رهایی جهان اسلام از بحران داعش آرام آرام اسرائیل مجددا به هدف اصلی جبهه مقاومت در حال تبدیل شدن است و با مسلح شدن این قیام در کرانه باختری می‌توان مبارزه‌ای فراگیر و مؤثرتر علیه صهیونیست‌ها را شکل داد.

عضو جامعه روحانیت مبارز درباره اینکه اقدام بی‌سابقه صهیونیست‌ها چه درسی به برخی گروه‌های مقاومت در خصوص عدم عقب‌نشینی حتی در ادبیات و گفتار داد، گفت: امام خمینی(ره) فرمودند اینها (صهیونیست‌ها و جبهه استکبار) طبیعت همان حیوانی را دارند که اگر حمله کنید فرار می‌کنند، اگر بایستید می‌ایستند و اگر عقب‌نشینی کنید جلو می‌آیند و تعقیب‌تان می‌کنند و این واقعیتی است که در ذات و ماهیت آمریکا و صهیونیست‌ها وجود دارد و در یک کلام باید گفت طبیعت استکبار همین تجاوزگری است.

وی تأکید کرد: گروه‌های مقاومت نیز بر همین مبنا باید بدانند اگر کوچکترین عقب‌نشینی یا تغییر لحنی در مقابل اسرائیل بدهند نتیجه‌ای جز چنین جنایات و توهین‌هایی در برندارد و آنها را گستاخ‌تر خواهد کرد.

ابراهیمی در پایان یادآور شد: جبهه مقاومت باید به مقاومت و ایستادگی خود ادامه دهد و راه نجات ملت فلسطین، سوریه، عراق، لبنان و بحرین همین مقاومت است‌ تا ریشه اسرائیل هم پس از پایان بحران سوریه زده شود. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: