کد خبر: 3634579
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
فرماندار تالش:
گروه اجتماعی: مهدوی با بیان اینکه شهادت رجایی و باهنر برای تمامی خادمان دولت الگوست، افزود: دولتمردان با تکیه بر آرمان های نظام جمهوری اسلامی مصمم‌تر در راستای خدمت به مردم گام های مثبتی برمی دارند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، سیدعیسی مهدوی، فرماندار شهرستان تالش روز گذشته، 3 شهریور در جمع نمازگزاران، ضمن اشاره به تاریخچه هفته دولت و شهادت دولتمردان رجایی و باهنر اظهار کرد: ویژگی هایی همچون خدمت صادقانه، ساده زیستی، عدم فخرفروشی، تواضع و مردمی بودن و میل به خدمتگزاری پاک و بی ریا به مردم از ویژگی های شخصیتی شهیدان رجایی و باهنر بود که به دلیل دارا بودن چنین ویژگی هایی و با وجود اینکه مدت کوتاهی در مسند حکومت بودند، اما این مدیریت اسلامی ایشان از چشم دشمنان هم دور نبود و منجر به شهادتشان شد.

وی با بیان اینکه شهادت رجایی و باهنر برای تمامی خادمان دولت الگوست، افزود: دولتمردان همه ساله با یادآوری خدمات شهدای راه دولت، محکمتر و با صلابت تر و با تکیه بر آرمان های نظام جمهوری اسلامی مصمم تر در راستای خدمت به مردم گام های مثبتی برمی دارند.

مهدوی با تاکید بر اینکه انتخاب مجدد دکتر روحانی نشانگر اعتماد مردم به مسیر دولت است گفت: دولت تدبیر و امید در دوره گذشته در شرایطی شروع به کار کرد که ما از لحاظ موقعیت بین المللی، شرایط اقتصاد داخلی و امنیت خارجی و حتی منطقه ای تحت فشار بودیم و موجی از رفتارهای ایرانهراسی در منطقه و جهان مشاهده می شد اما به لطف تدبیر دولت و مشارکت همگانی مردم توانستیم از بسیاری از مسایل سخت به راحتی عبور کنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه نقش مردم در پیشبرد اهداف نظام غیر قابل انکار می باشد تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون مردم همواره در همه صحنه ها مشارکت فعال داشتند و تکیه نظام جمهوری اسلامی به مردم تکیه ای واقعی و غیر قابل انکار است.

وی ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه مدیران دستگاه های دولتی و تبریک هفته دولت به آنها، عنوان کرد: بدون مشارکت و حمایت مردم در نظام مردم سالاری دینی، حتی یک پل کوچک هم ساخته نخواهد شد چرا که مردم همواره ولی نعمتان ما بوده و خواهند بود.

فرماندار تالش با آرزوی موفقیت برای خادمان صدیق نظام و تشکر از مشارکت مردم بیان کرد: کشور ما کشور آرامی است و این آرامش و امنیت ابتدا مدیون خون شهدای گرانقدر انقلاب و سپس حاصل تدبیر دولت وقت در عرصه های داخلی و به ویژه بین المللی است که امیدواریم دولت تدبیر و امید در ادامه راه  بتواند در سایه امنیت و آرامش حاضر، در راه خدمتگزاری به مردم و نظام هرچه موفق تر عمل کند و گام بردارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: