کد خبر: 3637070
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
مهردادی:
گروه اجتماعی: معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان ایلام گفت: هشتمين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي و دومين جشنواره توليد محتواي الكترونيكي براي دانش‌آموزان با نيازهاي ويژه در استان برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام؛ دکتر امير مهردادی، معاون پژوهش، برنامه‌ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان ایلام، اظهار کرد: اين جشنواره به منظور توليد محتواي چند رسانه‌اي متناسب با نياز دانش‌آموزان و معلمان، استفاده هوشمندانه از آن و تنوع بخشي به مراكز يادگيري برگزار مي‌شود.
مهردادی افزود: در اين جشنواره دانش‌آموزان پايه ششم ابتدايي و دوره اول و دوم متوسطه، هنرجويان هنرستان‌هاي فني و حرفه‌اي و كاردانش، مدرسان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگيان و كليه كاركنان آموزشي، اداري شاغل در ادارات و مدارس عادي و استثنايي مي‌توانند شركت كنند.
وی اضافه کرد: علاقمندان مي‌توانند تا 30 مهرماه از طريق وبگاه به آدرس الكترونيكي www.Roshd.ir در جشنواره ثبت‌نام و كد رهگيري دريافت کنند و سپس آثار خود را از طريق رابطين تحليل محتواي شهرستان‌ها و مناطق به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: