کد خبر: 3637295
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
گروه معارف: رییس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان اظهارکرد: وحدت به عنوان عنصر قوام بخش هر جامعه‌ای افزون بر کمک به رشد و بالندگی جامعه، مسیر غلبه دشمنان را سد می‌کند. حال اگر این وحدت و یکپارچگی با تکیه بر ارزش‌ها و باورهای دینی باشد، عمر آن طولانی و گسستن آن دشوارتر است.

حجت الاسلام محمد خانجانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از هرمزگان، گفت: دشمن وحدت شیعه و سنی را نمی‌تواند هضم کند لذا به شدت بدنبال ایجاد تفرقه بین مسلمانان می‌باشد.

 وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه جامعه اسلامی هر روز رو به پیشرفت است و این طبیعی است که با هر پیشرفتی در هر جامعه‌ای دشمنان آن ها نیز بیکار نمی‌نشینند و می‌خواهند با ایجاد تفرقه و از بین بردن وحدت در بین مسلمین تمدن اسلامی را که از نظر خود غربی‌ها در سه تمدن اولیه موجود در جهان است را از بین ببرند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی پارسیان اظهار کرد: وحدت به عنوان عنصر قوام بخش هر جامعه‌ای افزون بر کمک به رشد و بالندگی جامعه، مسیر غلبه دشمنان را سد می کند. حال اگر این وحدت و یکپارچگی با تکیه بر ارزش‌ها و باورهای دینی باشد، عمر آن طولانی و گسستن آن دشوارتر است.

حجت الاسلام خانجانی تصریح کرد: شیعه و سنی نباید بگذارند دشمن از اختلافاتشان سوء استفاده کند. هر جا ملت‌ها دست به دست هم بدهند، حضور داشته باشند، این حضور را ادامه بدهند و با سختی‌هایش بسازند، ممکن نیست قدرت‌های بین المللی امثال آمریکا و رژیم صهیونیسم اسراییل بتوانند آن کاری را که می خواهند، در مقابل این‌ها انجام بدهند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: