کد خبر: 3646668
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
گروه فرهنگی: فرماندار شهرستان اردبیل گفت: کتاب‌های فاخری در زمینه نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بیان خاطرات مادران و همسران شهدا به چاپ رسیده که گوشه‌ای از رشادت‌های خانواده رزمندگان انقلاب اسلامی را به تصویر می‌کشد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اردبیل، جواد زنجانی، فرماندار اردبیل روز گذشته سوم مهرماه در مراسم گرامیداشت مادران و همسران شهدای عملیات رمضان که در حسینیه نمایشگاه دفاع مقدس اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: کتاب‌های فاخری در زمینه نشر ارزش‌های دفاع مقدس و بیان خاطرات مادران و همسران شهدا به چاپ رسیده که گوشه‌ای از رشادت‌های خانواده رزمندگان انقلاب اسلامی را به تصویر می‌کشد.
وی با اشاره به رشادت و فداکاری رزمندگان دفاع مقدس و بیان خاطره‌ای از این دوران، افزود: راه شهدا همچنان ادامه داشته و تا ابد مدیون شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی خواهیم بود.
فرماندار اردبیل بیان کرد: قسمت عمده‌ای از پیروزی در دفاع مقدس و عدم تسلط دشمن بر کشور را مدیون مادران و همسران شهدا و ایثارگرانی هستیم که با اخلاص و ایمان بالای خود در تمامی شرایط حامی فرزندان انقلابی و ولایی بوده و قوت قلب رزمندگان و ایثارگران بودند.
زنجانی ادامه داد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی، جوانان ایرانی با دستانی خالی و با توسل به روحیه جهادی و انقلابی در مقابل دنیا ایستادگی کردند و عزت، امنیت و صلابت کشور را مدیون چنین افراد پاک‌باخته‌ای هستیم.
وی بیان کرد: جنس و نوع دفاع مقدس در طول تاریخ بی نظیر بود و در انتقال چنین پیام‌هایی باید سنگ تمام گذاشت تا با استفاده از تمامی ظرفیت‌های فرهنگی برای آشنایی بیشتر جوانان با دفاع مقدس و شهدا بهره برد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: