کد خبر: 3646859
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
گروه فرهنگی: تجربه «دریازدگی» برای مخاطبان و داوران جشنواره استانی البرز آنچنان خوشایند بود که باعث شد آنان این اثر نمایشی هنرمندان کرجی را به عنوان اثر منتخب به جشنواره تئاتر فجر ارسال کنند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از البرز، نمایش «دریازدگی» که شهریورماه امسال در هفتمین جشنواره استانی البرز روی صحنه رفت، توانست با کسب بیشترین لوح و تندیس برتر، به صورت مستقیم راهی جشنواره تئاتر فجر شده و نماینده کرج و استان البرز در یکی از مهم‌ترین رویدادهای هنری کشور باشد.
مسعود بیگلری، کارگردانی و وحید محمدی، نویسندگی این اثر را به عهده داشتند که توانستند لوح و تندیس دو رشته فوق را به خود اختصاص دهند. همچنین طراحی صحنه، بازیگری نقش اول مرد و بازیگری نقش اول زن در هفتمین جشنواره تئاتر استانی  البرز به این اثر تعلق گرفت.
کارگردان نمایش در خصوص اثر خود گفت: دریازدگی، شرح نقش عشق در زندگی آدم‌ها است؛ در واقع این اثر می‌خواهد به مخاطبان بگوید: عشق می‌تواند در هر زمان و مکانی، به آدم‌ها جوانی و طراوت ببخشد؛ یا به تعبیری دیگر: آدم‌ها می‌توانند به اندازه عشق‌شان جوان شوند.
بیگلری، با تاکید بر اینکه هنر تئاتر برای نفس کشیدن نیازمند مخاطب است، به معرفی تعدادی از هنرمندان حاضر در "دریازدگی" پرداخت و گفت: سیدرهام عسگرپور، مهناز میرزایی، ریحانه ایزدیار و هستی بحری نقش‌های مختلف نمایش را به عهده دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: