کد خبر: 3647363
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
در آخرین روز کاری هفته جاری فرابورس؛
گروه اقتصاد: امروز در بازار فرابورس ایران، حدود 140 هزار ورقه سخاب 4 به ارزش افزون بر 133 میلیارد ریال میان معامله‌گران این اوراق جابه‌جا شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دادوستد نزدیک به 583 میلیون ورقه به ارزش بالغ بر یک هزار و 191 میلیارد ریال در 30 هزار و 333 نوبت معاملاتی نتیجه مبادلات صورت‌گرفته در بازارهای فرابورس ایران در روز جاری بود که 87 درصد از حجم کل مبادلات در اختیار بازارهای اول و دوم قرار گرفت.
مبادلات آخرین روز کاری هفته نخست مهرماه در حالی پایان یافت که شاخص کل فرابورس با رشد کم‌تر از یک واحدی در ارتفاع 961 واحدی قرار گرفت و با سبزپوشی، دادوستدهای هفته جاری را پشت سر گذاشت.
رصد مبادلات انجام شده در بازار اوراق با درآمد ثابت نشانگر آن است که بیش از 625 هزار ورقه بهادار در این دست به دست شده است. این میزان معامله در 798 نوبت دادوستدی انجام شد و ارزشی بیش از 600 میلیارد ریال را به ثبت رساند.
در نهایت اسناد خزانه اسلامی در نماد «سخاب 4» همانند روند چند روز گذشته بیشترین حجم و ارزش مبادلاتی را در بازار اوراق با درآمد ثابت به خود اختصاص داد به گونه‌ای که حدود 140 هزار ورقه سخاب 4 به ارزش افزون بر 133 میلیارد ریال میان معامله‌گران این اوراق جابه‌جا شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: