کد خبر: 3647999
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
گروه جلسات و محافل: گروه هم‌سرایی بین‌المللی نورالهدی تهران در ایام شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و در شهر هلسینکی کشور فنلاند به اجرای برنامه‌‌های دینی و تبلیغی پرداخت.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت سیدالشهدا(ع)، شاهد اعزام گروه‌های هم‌خوانی به کشورهای مختلف برای تبلیغ و اجرای برنامه‌های قرآنی و دینی هستیم.
گروه هم‌سرایی بین‌المللی نورالهدی تهران یکی از این گروه‌ها است که به همت اداره کل امور فرهنگی ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و به دعوت مرکز اسلامی رسالت فنلاند عازم این کشور شده است و تاکنون نیز به اجرای برنامه‌های قرآنی پرداخته‌اند.
این گروه به سرپرستی بهزاد احمدی بوده و محمد علیپور، حمید جلیلی و میلاد منایی دیگر اعضای آن را تشکیل می‌دهند، گروه هم‌سرایی نورالهدی از تاریخ ششم مهرماه به شهر هلسینکی در کشور فنلاند اعزام شده و به ویژه در روز و شب‌های تاسوعا و عاشورای حسینی برای عزاداران اباعبدالله(ع) به اجرای برنامه پرداخته‌ است.
یادآور می‌شود، این گروه تا تاریخ پانزدهم مهرماه در مرکز اسلامی رسالت فنلاند به اجرای برنامه‌های تبلیغی می‌پردازند تا یاد و نام سیدالشهدا(ع) پس از چندین قرن که از شهادتش می‌گذرد نه تنها در کشورهایی نظیر ایران بلکه در اقصی نقاط عالم زنده نگه داشته شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: