کد خبر: 3648411
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
گروه فرهنگی: رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان از برگزاری جشنواره‌ای با هدف تولید آثار قرآنی و با تأکید بر مفهوم امید در این دانشگاه خبر داد.
احسان مشکلانی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان، تولید آثار قرآنی است، اظهار کرد: در این راستا، تم دانشگاه با عنوان انسان، امید، آینده نامگذاری شده و تمام دانشجویان مکلف‌اند در کلاس‌های عملی و کارورزی خود، آثاری با مضامین قرآنی و با تأکید بر مفهوم امید تولید کنند.
وی افزود: فرایند تولید آثار با مضامین قرآنی از دو ترم پیش در دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان آغاز شده و تاکنون قریب به 700 اثر در رشته‌های مختلف نظیر فیلمنامه‌نویسی، فیلم کوتاه، انیمیشن، تئاتر، سینما، عکس و... تولید شده و در رشته‌هایی چون مدیریت امور فرهنگی و روابط عمومی نیز تولیداتی نظیر اینفوگرافی، مقاله و پایان نامه با تأکید بر مفهوم امید صورت گرفته است.
مشکلانی ادامه داد: تولید این آثار در قالب یک جشنواره صورت می‌گیرد که اختتامیه آن نیمه اول آذر ماه برگزار می‌شود و در جریان آن تمامی آثار به مدت یک هفته برای بازدید عموم علاقمندان به نمایش درمی‌آید، در روز آخر نیز جوایز اهدا می‌شود که این جوایز هم به دانشجویان و هم به اساتید راهنمای تولید این آثار تعلق می‌گیرد.
رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان اضافه کرد: دانشجویان تا پایان مهر ماه فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در جشنواره ارسال کنند و اختتامیه جشنواره نیز در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان و یا مجتمع سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: