کد خبر: 3648439
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
گروه اجتماعی: همزمان با هفته دفاع مقدس، یادواره شهید زینب کمایی و 15 شهید دانش آموز دختر مهاباد در کانون فجر این شهرستان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از آذربایجان غربی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش وپرورش استان، یادواره شهید زینب کمایی و 15 شهید دانش آموز دختر مهاباد با حضور مسئولین شهرستانی در کانون فجر این شهرستان برگزار شد.

کامبیزشاوله، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: این یادواره یکی از برنامه های کنگره 12 هزار شهید مهاباد است که با حضور حدود 200 دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه و با هدف آشنایی دانش آموزان با فرهنگ و سیره شهدا برگزار شد در کانون فجر مهاباد برگزارشد.

فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه مهاباد گفت: شهدای دانش اموز با تاسی به نوجوان کربلا، وامام حسین(ع) رشادت های ماندگاری از خود به جای گذاشتند.

رنجبرزاده افزود: دختران امروز ما  باید همچون مادران شهدا خود را برای تربیت نسل شهادت طلب آماده کنند و در این راه از شهدا مدد بطلبند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد هم ضمن  بزرگداشت یاد وخاطره شهدای دانش آموز بر لزوم هوشیاری و بصیرت دانش آموزان در جنگ نرم دشمن تاکید کرد.

در پایان این یادواره از تعدادی از خانواده های شهدای دانش آموز مهاباد تجلیل شد.

شهرستان مهاباد 69 دانش آموز شهید دارد که 15 نفر از این شهیدان از دانش آموزان دختر بوده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: