کد خبر: 3648664
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اینکه اخلاق و انسانیت در سایه امر به معروف و نهی از منکر تجلی می‌یابد، از تشکیل 900 گروه یادآوران معروف در مدارس کردستان خبر داد.

رشید قربانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، با اشاره به اینکه اخلاق و انسانیت در سایه امر به معروف و نهی از منکر تجلی می‌یابد، از تشکیل 900 گروه یادآوران معروف در مدارس کردستان خبر داد.

وی افزود: فعال کردن گروه‌های یادآوران امر به معروف و نهی از منکر در مدارس متوسطه اول و دوم به صورت تشکیل گروه‌های 10 نفره در مدارس از برنامه‌های آموزش و پرورش استان در ایام ماه محرم است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان اعلام کرد: گروه یادآوران معروف یکی از کارهای اساسی و موفق آموزش و پرورش استان کردستان در راستای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در سطح مدارس بوده است.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر بین دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای برنامه‌های امر به معروف و نهی از منکرطی دو سال گذشته عنوان کرد: در بخش راهیان نور و اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس، آموزش و پرورش استان کردستان جزء سه استان برتر کشور است.

قربانی بیان کرد: در بخش فعالیت‌های ارزشی بسیج دانش‌‌آموزی و فرهنگیان رتبه برتر دستگاه های اجرایی استان کردستان را دارا هستیم.

وی به فعالیت‌های دینی و ارزشی آموزش و پرورش استان کردستان اشاره و عنوان کرد: در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی بین قشر جوان و نوجوان استان کردستان با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی چهار هزار گفتمان دینی تا کنون در مدارس استان اجرا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان به برگزاری 415 یادواره شهدای دانش آموزش اشاره کرد و یادآور شد: در برگزاری این یادواره‌های دانش‌آموزی استان کردستان بین استان‌های کشور سال گذشته رتبه سوم را از آن خود کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: