کد خبر: 3648752
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
خلیلی خبر داد:
گروه دانشگاه: رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام ترم پاییز مراکز آموزش‌ کوتاه مدت جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری به نقل از ایسنا، وحید خلیلی، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت را یکی از حوزه‌های فعالیتی جهاد دانشگاهی استان در راستای مهارت آموزی و توسعه کارآفرینی معرفی کرد و از شروع ثبت نام ترم پاییزه آموزش‌های عمومی، تخصصی، تخصصی پیشرفته و اشتغال محور در مراکز آموزشی این نهاد خبر داد.
وی با اشاره به ارائه آموزش‌های کوتاه مدت به فراگیران در قالب دپارتمان‌های علوم پزشکی، زبان‌های خارجی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری و آموزش‌های الکترونیکی، اعلام داشت فراگیران می‌توانند در هر یک از دپارتمان‌های مذکور دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع را با استفاده از اساتید مجرب و مدرن‌ترین شیوه‌های آموزشی، آموزش ببینند.
خلیلی ادامه داد: از ویژگی‌های بارز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی، ارائه آموزش‌های کاربردی است که بر اساس نیاز بازار یا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی طراحی و اجرا می‌شود.
وی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: از جمله دوره‌های آموزشی کارگروه زبان‌های خارجی در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی، چهار زبان زنده دنیا اعم از انگلیسی، آلمانی، فرانسه و روسی به صورت آموزش‌های تخصصی ارائه می‌شود.
خلیلی در ادامه افزود: جهاد دانشگاهی استان در ترم پاییز در صدد افزودن چند دوره جدید کاربردی در حوزه فنی و مهندسی است.
وی اظهار کرد: علاقمندان می‌توانند باری کسب اطلاعات بيشتر به پرتال jchb.ir مراجعه و یا با شماره تلفن¬های مراکز آموزشی تماس بگیرند.
رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: زمان ثبت‌‌نام از اول مهر ماه آغاز شده و برنامه زمانبندی ترم از تاریخ 22 مهرماه شروع و تا 29 مهر ادامه خواهد یافت.
یادآور می‌شود، پنج مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی در استان به شرح ذیل فعالیت می‌کنند.
- مرکز آموزش شماره 1 شهرکرد: بلوار شریعتی، نبش کوچه 17 تلفن: 33332093 و 33345400
- مرکز آموزش شماره 2 شهرکرد: خیابان ولیعصر، روبروی بیمه سلامت تلفن: 32242517
- مرکز آموزش بروجن: میدان شهرداری تلفن: 34221230 - 34235080
- مرکز آموزش فارسان: خیابان شهید بهشتی، خیابان اشرفی اصفهانی تلفن: 33225330
- مرکز آموزش سامان: خیابان پاسداران، روبروی داروخانه شبانه روزی، تلفن: 33527464
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: