کد خبر: 3648816
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
گروه اجتماعی: رئیس بسیج جامعه پزشکی البرز از اعزام 100 خادم بسیج جامعه پزشکی البرز در قالب دو کاروان به کربلای معلی خبرداد.
جلال غفارزاده، رئیس بسیج جامعه پزشکی البرز در گفت وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از البرز با اشاره به ایام اربعین  اظهار کرد: اکنون در حال ثبت‌نام داوطلبان جامعه بسیج پزشکی استان البرز برای ارائه خدمت در ایام اربعین در کربلا معلی هستیم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 70 پزشک، پرستار و بهیار ثبت‌نام شده‌اند، ادامه داد: در مجموع نزدیک به یکصد نفر ثبت‌نام می‌شوند که این افراد در قالب دو کاروان در ایام اربعین به کربلا اعزام می‌شوند.
این مسئول با اشاره به اینکه کاروان 12 آبان ماه اعزام می‌شود، بیان کرد: هر کاروان به مدت 12 الی 14 روز در موکب سپاه امام حسن‌مجتبی(ع) استان البرز در شهر کربلا مستقر می‌شود.
غفارزاده با بیان اینکه استقبال از سوی جامعه بسیج پزشکی استان البرز برای ثبت‌نام در این طرح بسیار خوب است، اضافه کرد: در حال حاضر در حال رایزنی با هلال احمر برای اعزام رایگان افراد خدمت‌دهنده به زائران هستیم که در غیر این صورت باید خودشان هزینه پرداخت کنند.
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان البرز در ادامه با اشاره به بیمارستان صحرایی مستقر در فردیس، ابرازکرد: این تنها بیمارستان صحرایی در کشور است که توانسته ارائه خدمات به صورت روزانه به تقریبا 300 نفر دهد و نیاز به مساعدت دستگاه‌های دیگر دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: