کد خبر: 3648927
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
شیخ نوری:
گروه اجتماعی: امام جمعه اهل سنت گله‌دار بر این نكته تأكید كرد كه حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر ظلم از مهم‌ترین اولویت‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، به نقل از روابط عمومی حوزه‌های علمیه خواهران فارس، شیخ مصطفی نوری، امام جمعه اهل سنت گله‌دار در جمع مسئولان بسیج دانش‌آموزی ناحیه سپاه مهر و مدیران مدارس و حوزه علمیه گفت: هشت سال دفاع مقدس حاوی آموزه‌های عظیمی بود و فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت امروز در جوانان ایران اسلامی تبلور یافته است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردمی بود، افزود: حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر ظلم از مهم‌ترین اولویت‌های انقلاب اسلامی است.

امام جمعه اهل تسنن گله‌دار بیان كرد: 31شهریورماه 59 هرچند سرآغاز تهاجم وحشیانه و نیابتی رژیم بعثی صدام برای نابودی انقلاب و نظام اسلامی قرارگرفت، اما درتاریخ کشورمان به نقطه شکوفایی و درخشندگی عزم و اراده ملی و همه جانبه ملت ایران برای مقاومت و پایداری برابر نقشه شیطانی نظام سلطه و استکبار جهانی تبدیل شد.

نوری با بیان اینكه هفته دفاع مقدس یادآور«کل یوم عاشورا و کل الارض کربلا» برای مردم ایران اسلامی است، دفاع مقدس را اولین امتحان ملت ایران در مقابله با جهان استکبار دانست و گفت: شهیدان و ایثارگران شخصیت انسانی و اسلامی خود را با جنگیدن تا سر حد جان و رسیدن به درجه رفیع شهادت در این امتحان بزرگ ثابت کردند.

وی بیان كرد: آنچه امروز به عنوان یک ارزش مطرح است احترام به جایگاه و منزلت شهدا در راس آن امام شهدا است که با مبارزه با دشمنان اسلام ارزش و جایگاه اسلام را حفظ کردند و پیروزی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس بدون رهبری امام راحل میسر نمی‌شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: