کد خبر: 3649099
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
زینلی به ایكنا خبر داد:
گروه اجتماعی: مدیر حج و زیارت فارس از ثبت‌نام 7 هزار نفر از مردم این استان تاكنون برای شركت در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی خبر داد و بر این نكته تأكید كرد كه مشتاقان تنها و تنها برای ثبت‌نام به دفاتر مجاز مراجعه كنند.

علیرضا زینلی، مدیر حج و زیارت فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، با بیان اینكه ثبت‌نام پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی از یک هفته پیش از طریق سایت سماح آغاز شده است، گفت:‌ تاكنون 7 هزار نفر از مردم استان فارس در این کنگره عظیم ثبت‌نام كرده‌اند.

وی از مردم خواست تنها و تنها برای ثبت‌نام در این پیاده‌روی به دفاتر مجاز زیارتی كه آدرس آن‌ها بر روی سایت fars.haj.ir موجود است و مراجعه كنند و مراقب باشند تا افراد سودجو از احساسات پاک آن‌ها برای منافع خود سوءاستفاده نكنند.

مردم مراقب ویزاهای جعلی باشند

زینلی یادآور شد: سال گذشته مشاهده كردیم كه در مرز‌ها تمام ویزاهای جعلی مشخص شده و از ورود آن‌ها به كشور عراق ممانعت به عمل آمد لذا این مسئله هوشیاری بیشتر مشتاقان شركت در پیاده‌روی را می‌طلبد.

فعالیت 140 دفتر مجاز زیارتی در فارس

مدیر حج و زیارت فارس با یادآوری اینكه بیش از 140 دفتر مجاز زیارتی در این استان مشغول به فعالیت هستند، باز هم تأكید كرد كه مردم به هیچ عنوان به افرادی كه دارای مجوز از سازمان حج و زیارت نیستند اعتماد نكنند چرا كه حتماً با آسیب مواجه خواهند شد.

راه‌اندازی دفتر نمایندگی كنسولگری عراق در شیراز

وی در ادامه همچنین از راه‌اندازی دفتر نمایندگی كنسولگری عراق در شیراز خبر داد و گفت: این كار را به‌منظور تسهیل در صدور ویزا انجام خواهیم داد البته لازم به ذكر است كه مراجعه مردم تنها به دفاتر زیارتی است و راه‌اندازی دفتر كنسولگری عراق تنها مربوط به ماست كه بتوانیم كار مردم را سریع‌تر انجام دهیم.

مدیر حج و زیارت فارس در پایان گفت: ما تا زمانی كه متقاضی شركت در اربعین داشته باشیم و همچنین زمان به ما این اجازه را بدهد، از مشتاقان شركت در این كنگره عظیم ثبت‌نام به عمل خواهیم آورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: