کد خبر: 3649196
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل:
گروه فرهنگی: معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل از اجرای طرح ارمغان مهر با هدف تامین لوازم دانش‌آموزان کم برخوردار در آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از اردبیل، به نقل از ایسنا، عزت اله ضربی با بیان این مطلب افزود: معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر در راستای تحقق شعار حلقه اتصال نیاز نیازمندان به توان توانمندان، طرح ارمغان مهر را با مشارکت داوطلبان و خیرین این جمعیت اجرا کرد.
وی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح، تامین لوازم التحریر و ارائه بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان کم برخوردار در مناطق محروم استان است،
 تصریح کرد: هزینه طرح ارمغان مهر، توسط خیرین و داوطلبان تامین گردید.
وی با تاکید بر اینکه این طرح حمایتی با حفظ کرامت انسانی دانش آموزان اجرا شد، ادامه داد: در این طرح 962 بسته به ارزش ریالی 152 میلیون ریال شامل لوازم التحریر، البسه، بسته بهداشتی و سایر لوازم مورد نیاز دانش آموزان توسط 149 داوطلب و خیر تامین شد.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این طرح با رویکرد خدمات بهداشتی دانش آموزان انجام می‌شود، افزود: همچنین مبلغ 44 میلیون و پانصد هزار ریال نیز در قالب ویزیت رایگان دانش آموزان هزینه گردید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: