کد خبر: 3649211
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
گروه حوزه‌های علمیه: کارشناس مسئول اداره قرآن و حدیث جامعة الزهراء(س) از برپایی یازدهمین جشنواره قرآنی حدیثی جامعة الزهراء(س) در سال جاری تحصیلی خبر داد.
آمنه عباسعلی‌زاده، کارشناس مسئول اداره قرآن و حدیث جامعة الزهراء(س) در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) اظهار کرد: فراخوان این جشنواره از آبان ماه سال جاری آغاز خواهد شد.
وی افزود: یازدهمین جشنواره نیز به سبک دوره‌های قبل در دو بخش معارفی و مهارتی در رشته‌های مختلف برگزار خواهد شد و مرحله نهایی آن دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.
کارشناس مسئول اداره قرآن و حدیث جامعة الزهراء(س) با بیان اینکه در سال قبل بیش از هزار نفر رشته در این جشنواره شرکت کردند ادامه داد: امسال با برناهه‌ریزی تبلیغی گسترده‌تر و اطلاع‌رسانی بیشتر بنا داریم تعداد مخاطبان جشنواره افزایش چشمگیر داشته باشد.
برگزاری یازدهمین دوره جشنواره قرآنی حیثی جامعه الزهراء(س)
عباسعلی‌زاده تصریح کرد: ثبت‌نام دوره‌های قرآنی حدیثی الزهراء(س) نیز از اواخر هفته آینده در رشته‌های مختلف از جمله مهارتی، و شفاهی مانند حفظ، قرائت، تجوید عملی، روخوانی و روان خوانی و صوت و لحن و حفظ ترتیبی و موضوعی و ... آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: برگزاری دوره‌های تربیت مربی نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه و برگزاری دوره حدیث‌خوانی اصول کافی و نهج‌البلاغه نیز از دیگر دوره‌هایی است که در سال جاری برگزار خواهد شد.
وی برگزاری دوره‌های تربیت مربی صحیفه و نهج‌البلاغه و تربیت مربی قرآن و برگزاری مسابقه حدیثی عالم علم را از دیگر فعالیت‌های بخش قرآنی الزهراء(س) برشمرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: