کد خبر: 3649239
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۴
معاون امور قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از تشکیل مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شبستان نوشت: سید کریم موسوی، معاون امور قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: به استناد مصوبه پنجاه و هفتمین جلسه هیأت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت مبنی بر تشکیل مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت خوزستان، متشکل از تمامی مؤسسات واجد شرایط استان جلسه ای به همین منظور تشکیل می شود.
وی افزود: در این جلسه بناست در خصوص تصویب اساسنامه اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان، انتخاب هیأت مدیره اتحادیه استان و انتخاب بازرسین اتحادیه استان پرداخته شود.
موسوی، با زمان تشکیل مجمع عمومی را جمعه (21 مهر) ساعت 9:30 و مکان آن را در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان عنوان کرد و ادامه داد: مدیران مؤسسات برای ملاحظه و دریافت نمونه اساسنامه مصوب هیأت رسیدگی با تبیین مواد ستاره دارمی توانند به سایت مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه نامزدهای مؤسسات باید حداکثر تا شنبه (15 مهر) فرم مربوطه را تکمیل و به اداره امور قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان ارسال کنند، اذعان داشت: مؤسسات قرآنی برای اطلاع بیشتر از نحوه تشکیل مجمع عمومی اتحادیه و شیوه نامه آن می توانند به سایت مربوطه مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: