کد خبر: 3649247
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان:
گروه اجتماعی: جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه زنجان جزو استانهای امن کشور است، گفت:خوشبختانه طی شش ماهه سالجاری وقوع جرایم در استان زنجان ۱۶ درصد کاهش داشته است.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از زنجان، به نقل ازمهر، سرهنگ جعفر کردلو  با بیان اینکه زنجان جزو استانهای امن کشور است، افزود: خوشبختانه طی شش ماهه سالجاری وقوع جرایم در استان زنجان ۱۶ درصد کاهش داشته است.
وی با بیان اینکه وقوع سرقت از منزل و  مغازه در استان زنجان طی شش ماهه سالجاری ۲۵ درصد کاهش داشته اسـت، اظهار کرد: در این میان سرقت های خرد مثل سرقت از داخل خودرو و سیم و کابل هم افزایش داشته است.
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در مجموع وقوع سرقت ها در استان زنجان طی این بازه زمانی ۵ درصد افزایش داشته است.
کردلو تاکید کرد: ایجادآرامش و امنیت در جامعه از اهداف مهم پلیس  است و امروز پلیس با اقتدار تر از دیروز بر ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی توجه دارد و  نیروی انتظامی زنجان در حوزه پیشگیری، کشفیات، جرایم خشن، کاهش تصادفات رانندگی، اعمال قانون، مبارزه با مواد مخدر و باندهای قاچاق و سرقت ها، خوب عمل کرده که این نشان از اقتدار و توانمندی بالای پلیس است.
وی ابراز کرد: افراد مذهبی و مومن کمتر به سمت خلاف و جرم می روند و در این راستا باید برنامه های مذهبی و دینی و فرهنگی در جامعه ترویج و تقویت شود.
جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مقابله و مبارزه با اراذل و اوباش، هنجارشکنان اجتماعی و اخلاقی، قاچاقچیان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان و پاکسازی مناطق آسیب پذیر از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی استان زنجان است.
کردلو تصریح کرد: خوشبختانه استان زنجان در بحث وقوع سرقت در سطح کشور وضعیت خوبی دارد و کمترین وقوع سرقت در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: