کد خبر: 3649343
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
سلیمانی دشتکی خبر داد:
گروه اجتماعی: استاندار ایلام در جریان بازدید از مسیر ارتباطی در حال ساخت ایلام - مهران و پروژه‌های در حال ساخت از موافقت با پرداخت 60 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های اربعین خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار ایلام امروز در جریان بازدید از پروژه‌های حوزه اربعین در مسیر ایلام به پایانه مرزی مهران اظهار کرد: وزارت نیرو با پرداخت 20 میلیارد ریال برای تامین آب و همچنین با تامین 20 میلیارد دیگر برای روشنایی پارکینگ ها و جاده کمربندی موافقت کرد که به زودی در اختیار دستگاه ها قرار خواهد گرفت .
وی ادامه داد: یکی از نقاطی که در ایام اربعین منجر به بروز ترافیک می شود میدان ارغوان بود که مقرر شد برای تکمیل عملیات پل روگذر ارغوان 20 میلیارد ریال اختصاص یابد .
استاندار ایلام یادآور تصریح کرد: در روزهای اخیر با پرداخت حدود 60 میلیارد ریال برای تکمیل پروژه های در دست اجرا در حوزه اربعین استان ایلام موافقت شد، ضمن اینکه از 170 میلیارد ریال قبلی که تخصیص یافته بود 85 میلیارد ریال ابلاغ شده که میان دستگاه‌ها و پیمانکاران توزیع می‌شود .
سلیمانی‌دشتکی تاکید کرد: امسال با آمادگی بیشتر و تکمیل زیرساخت‌ها به استقبال زائران اربعین می‌رویم .
وی در حاشیه بازدید از مسیر ارتباطی ایلام به مهران گفت: این مسیر ارتباطی که امروز مورد بازدید قرار گرفت به مسافت یکصد کیلومتر در حال ساخت است .
سلیمانی دشتکی افزود: تکمیل پروژه‌های مرتبط با اربعین در اولویت ویژه قرار دارد و تا قبل از این راهپیمایی عظیم باید تعدادی از طرح های شهرستان مهران تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد .
یادآور می‌شود بازدید از کارگاه‌های راهسازی مسیر اربعین، کارخانه در حال ساخت آب معدنی مهران، سوله‌های در دست احداث آب شرب مرز و شرکت در نشست ستاد اربعین از دیگر برنامه سفر یک روزه سلیمانی دشتکی به شهرستان مهران بود
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: