کد خبر: 3649348
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
گروه فعالیت‌های قرآنی: امیر لعل‌اول، قاری مشهدی و نماینده ایران در هجدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور روسیه امروز، 12 مهرماه برای شرکت در این رقابت‌ها از مشهد عازم تهران شد و در ادامه قرار است ساعت 4 صبح فردا، تهران را به مقصد روسیه ترک کند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، امیر لعل‌اول، قاری مشهدی و نماینده ایران در هجدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کشور روسیه امروز، 12 مهرماه برای شرکت در این رقابت‌ها از مشهد عازم تهران شد و در ادامه قرار است ساعت 4 صبح فردا، تهران را به مقصد روسیه ترک کند.
این مسابقات از 13 تا 17 مهرماه در کشور روسیه برگزار خواهد شد و لعل‌اول در رشته قرائت به رقابت با دیگر متسابقان خواهد پرداخت.
گفتنی است، سیدجواد سادات‌فاطمی، داور و استاد قرآن کریم، به عنوان استاد راهنما، نماینده ایران در این رقابت‌ها را همراهی می‌کند.
یادآور می‌شود، امیر لعل‌اول که متولد سال 1361 در مشهد است از محضر اساتیدی همچون محمدجواد پناهی، شفیعی مؤمن، مسگری، فاطمی، رجایی، مجتهدزاده، حسنی و ... استفاده کرده است. همچنین وی سال 1393 در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کشور عراق موفق به کسب رتبه اول شد و سال گذشته در مسابقات سراسری قرآن کریم نیز رتبه عالی را به دست آورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: