کد خبر: 3649356
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
گروه اجتماعی: مسئول روابط عمومی اوقاف فارس با اشاره به فعالیت موكب كفیل زینب(س) ایران ـ شیراز در ایام اربعین در نجف اشرف گفت: این موكب روزانه پذیرای بیش از 15 هزار نفر از زائران امام حسین(ع) است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، جواد یزدانی، مسئول روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان فارس امروز، 12 مهرماه گفت: طی مراسمی با حضور اعضای هیئت امنای موکب کفیل زینب(س) ایران ـ شیراز و با حضور رئیس این موکب عرفان قاسمی پرچم متبرک تحت‌القبه بارگاه امام حسین(ع) به حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعباس موسوی اهدا شد.

وی با بیان اینكه در ایام اربعین حسینی موکب کفیل زینب(س) ایران ـ شیراز در نجف اشرف ابتدای طریق‌الحسین مستقر می‌شود، افزود: این موكب با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس روزانه پذیرای بیش از 15 هزار نفر از زائرین اباعبدالله‌الحسین(ع) است و در قالب پخت و توزیع غذای گرم از زائرین اربعین پذیرایی می‌کند.

مسئول روابط عمومی اوقاف فارس در ادامه گفت: پرچم تحت‌القبه بارگاه امام حسین(ع) در روز عرفه، سال جاری طی مراسمی و در کربلای معلی به موکب کفیل زینب(س) ایران- شیراز اهدا شده بود که با توجه به خدمات ارزنده اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس و موقوفات استان در ارائه خدمت به عزاداران سیدالشهدا(ع) این پرچم متبرک به مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس حجت‌الاسلام موسوی اهدا شد.

یزدانی با اشاره به اینکه امسال نیز در ایام اربعین حسینی موکب‌های اداره کل اوقاف فارس در منطقه مرزی شلمچه خدمات رفاهی از جمله اسکان و پخت و توزیع غذای گرم در سه وعده صبحانه، ناهار و شام به زائران ارائه می‌کنند، گفت: علاوه بر موکب کفیل زینب(س) که در نجف اشرف استقرار خواهد داشت؛ موکب سازمان اوقاف و امور خیریه با همکاری سه استان جنوبی بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان و با محوریت استان فارس در منطقه مرزی شلمچه از 10 روز قبل از اربعین حسینی دایر می‌شود.

مسئول روابط عمومی اوقاف فارس از ارائه خدمات‌رسانی این موکب تا سه روز بعد از اربعین خبر داد و گفت: در این موکب از محل موقوفات منطبق خدمات‌رسانی در سطح گسترده صورت می‌پذیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: