کد خبر: 3649388
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲
در جلسه امروز نهاد صورت گرفت؛
گروه دانشگاه: در جلسه امروز هیئت رئیسه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئولان جدید معاونت‌های این نهاد معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) در جلسه امروز هیئت رئیسه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با مدیران ستادی، مسئولان جدید معاونت‌های این نهاد معرفی شدند.

در این جلسه که با حضور حجت‌الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد، وظایف مهم و رویکرد جدید نهاد درباره مسائل فرهنگی دینی و سیاسی دانشگاه‌ها تشریح شد.

حجت‌الاسلام محمدیان با اشاره به طرح راهبری نهاد آن را نخ تسبیح رویکردهای جدید نهاد خواند و نهاد رهبری در دانشگاه‌ها را یک مجموعه فکری معرفتی دانست و افزود: توجه خاص به تولید و ارائه محتواهای مورد نیاز دانشگاه‌ها و مجموعه‌های فعال در دانشگاه‌ها از نکات مهم و اساسی خواهد بود.

در این جلسه مسئولان جدید معاونت‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از سوی حجت‌الاسلام محمدیان معرفی شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی به عنوان معاون جدید فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگا‌ه‌ها معرفی شد. وی پیش از این مسئولیت نهاد رهبری در دانشگاه‌های شریف و بوعلی سینای همدان را بر عهده داشت.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی نیز به عنوان معاون جدید آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها معرفی شد. وی پیش از این معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسعودی نیز به عنوان مدیر جدید حوزه ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها معرفی شد و نیز حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی مدیر سابق امور دفاتر به عنوان معاون جدید تأمین منابع انسانی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها معرفی شد.

مجتبی ابراهیمی نیز که پیش از این به عنوان مدیر امور اداری نهاد رهبری در دانشگاه‌ها مسئولیت بر عهده داشت، به عنوان معاون جدید اداری و طرح و برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها معرفی شد.

در این جلسه از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبران، معاون سابق آموزشی و پژوهشی و جناب آقای طریقی معاون سابق اداری و طرح و برنامه تقدیر به عمل آمد. حجت الاسلام والمسلمین رنجبران هم به عنوان رئیس پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی و جناب آقای طریقی نیز به عنوان رئیس دفتر نظارت ستادی نهاد رهبری معرفی شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: