کد خبر: 3649523
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
گروه فرهنگی: مسئول روابط عمومی و امور شهرستان‌های ستاد اقامه نماز فارس آخرین مهلت شركت در مسابقه عكس نماز ظهر عاشورا را 15 محرم‌الحرام جاری اعلام كرد.

حجت‌الاسلام محمد شریف حسینی، مسئول روابط عمومی و امور شهرستان‌های ستاد اقامه نماز فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، آخرین مهلت شركت در مسابقه عكس نماز ظهر عاشورا را 15 محرم‌الحرام جاری اعلام كرد و گفت: فراخوان این مسابقه از ابتدای ماه محرم اعلام شد و به‌طور گسترده در فضای مجازی منتشر شده و طی آن از علاقه‌مندان دعوت شد تا تصاویر خود را از نماز جماعت روز عاشورا امسال، جهت شرکت در این مسابقه ارسال کنند.

وی با بیان اینكه علاقه‌مندان باید تصاویر خود را در اپلیکیشن تلفن همراه قرار 17 بارگذاری کنند، افزود: این اپلیکیشن از کافه بازار و یا مایکت قابل دسترسی است و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کانال‌های تلگرامی خیرالعمل ( @farsnamaz ) و قرار 17 ( @namaz_ir) آن را دریافت كنند.

حسینی ادامه داد: پس از بارگذاری تصاویر در اپلیکیشن قرار17 توسط گوشی همراه خود، افراد می‌توانند به تصاویر دیگران نیز امتیاز بدهند و بدیهی است که تصاویر آنان نیز توسط سایرین ارزیابی می‌شود و در پایان مهلت مقرر به تصاویری که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، توسط ستاد اقامه نماز جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

مسئول فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس در پایان از عموم مردم فرهیخته این استان جهت شرکت در این برنامه معنوی دعوت به‌عمل آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: