کد خبر: 3649550
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
گروه اجتماعی: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) از تجمع 5 هزار نفری فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم چهارمحال و بختیاری، در مصلی امام خمینی شهرکرد خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری به نقل از فارس، عباس اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، از تجمع 5 هزار نفری فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم استان چهارمحال و بختیاری در مصلی بزرگ امام خمینی شهرکرد خبر داد و اظهار کرد: این همایش شنبه 15 مهرماه به‌مناسبت سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری در سال 71 به چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: سالگرد کنگره سرداران و 2 هزار و 400 شهید استان، سالگرد تشکیل تیپ 44 قمر بنی‌هاشم(ع) و روز چهارمحال و بختیاری دیگر مناسبت‌های این روز است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) با بیان اینکه در این همایش میزبان چهره‌های شاخص کشور هستیم، افزود: حسین یکتا و سید رضا نریمانی از سخنرانان و مداحان این مراسم هستند.

اسلامی از تهیه کتابی با عنوان «سفرنامه عشق» به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) خبر داد و گفت: مجموعه سفرها، نشست‌ها و صحبت‌های مقام معظم رهبری با مردم و رزمندگان استان چهارمحال و بختیاری، در این کتاب جمع‌آوری شده است.

وی با اشاره به اینکه در همایش فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم استان از کتاب «سفرنامه عشق» رونمایی می‌شود، اضافه کرد: شرح سفر آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در زمان ریاست جمهوری و در زمان رهبری به چهارمحال و بختیاری، دیدار ایشان با رزمندگان و تیپ قمر بنی‌هاشم(ع) در پادگان شهید باغبانی خوزستان و رزمایش بوشهر در این کتاب آمده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم با شهرستان‌ها جهت برگزاری هرچه بهتر همایش انجام شده است.

اسلامی همچنین از برگزاری نشست اندیشه‌ورزی با حضور حدود 200 نفر از سرداران و فرماندهان استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و عنوان کرد: این نشست ساعت 15 روز شنبه 15 مهرماه در مجتمع لاله برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: