کد خبر: 3649610
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
گروه هنر: «آنام» عنوان یک سریال به کارگردانی جواد افشار است که برای شبکه 3 ساخته می‌شود.
جواد افشار، کارگردان سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) با بیان این‌که سریالی با نام «آنام» را برای شبکه 3 می‌سازد، اظهار کرد: این مجموعه تلویزیونی در 60 قسمت ساخته می‌شود و قرار است در آن به موضوع سبک زندگی ایرانی – اسلامی پرداخته شود. موضوع دیگری چون بخشش، وفای به عهد، روزی حلال و حرام، گذشت و انتقام و... مفاهیمی است که در این کار به آنها پرداخته خواهد شد.

وی افزود: در این مجموعه بسیاری از موضوعات اخلاقی و اسلامی مد نظر قرار گرفته است، حتی به دلیل مضامین موردنظر در این کار قرار بود این مجموعه به عنوان کار مناسبتی محرم روی آنتن برود که به دلیل آماده نشدن، پخش آن به زمانی دیگر موکول شد. تهیه‌کنندگی این کار را اسماعیل عفیفه بر عهده دارد و امیرعباس پیام نویسندگی کار را انجام داده است.

افشار در انتهای تاکید کرد: تصویربرداری این مجموعه 7 ماه است آغاز شده و به احتمال زیاد تا 4 ماه آینده ادامه خواهد داشت. در این کار بازیگرانی چون گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی، شبنم قلی‌خانی، شهرام خزرایی، ناصر هاشمی، هادی افتخارزاده، وحید فرشی، زکیه کریمی، فیروز عاقلی، سویل شیرگیر، فاطمه حسینی، رقیه شاد خواه، سیامک افسایی، بهرام نوبری، فریبا سهرابی، تینا عبدی، رباب رضازاده، هاله مازنی، حسین عزیزی، مهدی فتحی، حمید صلاحی، علی پورصدیقیان، فروغ مشقتی، میثم ولی‌خانی، نادیا پشمچی، امین حاجی‌اکبری و الناز ثابت‌ایمانی نقش آفرینی کرده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: