کد خبر: 3649618
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
گروه مسابقات: نفرات برتر هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده کارکنان نیروی زمینی سپاه شب گذشته 13 مهرماه در مراسم اختتامیه این مسابقات تجلیل شدند.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، با پایان یافتن مسابقات قرآن خانواده کارکنان نیروی زمینی سپاه، نفرات برتر این مسابقات شب گذشته 13 مهرماه طی مراسمی تجلیل شدند.
این مسابقات در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 15 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ پنج جزء، قرائت تحقیق و ترتیل و اذان و در سه سطح همسران، دختران و پسران کارکنان نیروی زمینی سپاه برگزار شد.
بر همین اساس در رشته قرائت تحقیق فرزندان دختر به ترتیب خانم‌ها محدثه رحمانی، زینب‌السادات علوی‌نیا و فاطمه محمدپور اول تا سوم شدند. در رشته ترتیل همین بخش نیز نرجس سیاف‌زاده، زهرا یحیی‌زاده و آتنه قربانی اول تا سوم شدند.
در رشته حفظ کل فرزندان دختر نیز زهرا توکل اول شد، فاطمه عسگری رتبه دوم را کسب کرد و سمیه عطارزاده نیز حائز رتبه سوم شد. در رشته حفظ 20 جزء این بخش نیز فاطمه عطارزاده اول شد، ملیحه فتوحی دوم شد و فاطمه برهانی نیز حائز رتبه سوم شد.
براساس گزارش ایکنا در رشته حفظ 15 جزء قرآن کریم و در بخش فرزندان دختر مریم محرابی رتبه اول را کسب کرد و هیچ شرکت‌کننده‌ای حائز رتبه‌های بعدی نشد. در رشته حفظ 10 جزء همین بخش نیز مریم اعجم اکرامی اول شد، طاهره ماروتی رتبه دوم را به دست آورد و حدیثه میرزایی نیز سوم شد. در رشته حفظ پنج جزء فرزندان دختر نیز فاطمه شاهرخی، فاطمه مشایخی و فاطمه رحمانیان به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
در بخش همسران و در رشته حفظ کل قرآن کریم معصومه کاظمی، صدیقه اسدیان و لیلا بازوند به ترتیب اول تا سوم سوم شدند. در رشته ترتیل همین بخش نیز طیبه میرزایی اول شد، بنت‌الهدی صابری رتبه دوم را کسب کرد و اعظم عجمی اول نیز حائز رتبه سوم شد.
در رشته تحقیق بخش همسران رتبه اول را محبوبه توحیدی کسب کرد، رتبه دوم را فاطمه عطاری به دست آورد و رتبه سوم نیز به حکیمه جنگجو رسید. در رشته حفظ پنج جزء همسران نیز رتبه اول را خانم سفیه محقانی کسب کرد، اعظم صفری رتبه دوم را به دست آورد و رتبه سوم نیز به مریم سرلک رسید.
همچنین در رشته حفظ 15 جزء همسران سیده آمنه ابوالفتحی اول شد و رتبه دوم نیز به حسین‌نژاد رسید. در رشته حفظ 10 جزء همسران زهرا فلاح اول شد، فرزانه قناعت حائز رتبه دوم شد و رتبه سوم نیز به خدیجه کهن روز رسید. در رشته حفظ 20 جزء همسران نیز منیژه عبداللهی پور اول شد، سمیه حیدری فرد دوم شد و رتبه سوم نیز به سمیه جمور رسید.
در رشته اذان بخش فرزندان پسر سیداحمد فاطمی پور، امیرمحمد برزگری و امیر رسولی اول تا سوم شدند. در رشته تحقیق فرزندان پسر نیز حسین شعبانی‌راد موفق به کسب رتبه اول شد، سجاد کوشکی رتبه دوم و حسین دستگیری رتبه سوم را کسب کرد.
در رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم در سطح فرزندان پسر نیز محمدیاسر قربانی اول شد، محمد کریمی رتبه دوم را کسب کرد و مهدی صادقیان نیز حائز رتبه سوم شد. در رشته حفظ 10 جزء فرزندان پسر، محمدمهدی سرداری اول شد، محمدمهدی اکبریان دوم شد و مهدی ملک آبادی نیز رتبه سوم را کسب کرد.
در رشته حفظ 20 جزء فرزندان پسر رتبه اول به شکرالله افتخاری رسید، رتبه دوم به محمدحسین قویدل رسید و رتبه سوم نیز به حسین عبداللهی‌نژاد رسید. در رشته حفظ کل فرزندان پسر نیز مصطفی عطارزاده رتبه اول را کسب کرد و مصطفی چولگشتی نیز حائز رتبه دوم شد.
در رشته ترتیل فرزندان پسر نیز رتبه اول به علی صادقی رسید، رتبه دوم را محمد حیدری‌فرد کسب کرد و محمدمهدی شول‌ورزی نیز سوم شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: