کد خبر: 3649619
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
گروه فرهنگی: مرحله دوم نخستین دوره تربیت‌معلم نهج‌البلاغه در چهارمحال و بختیاری صبح امروز به همت موسسه نور و الرحمن شهرکرد در مجتمع تفریحی رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، صبح امروز 14 مهرماه مرحله دوم دوره تربیت‌معلم نهج‌البلاغه به همت موسسه نور و الرحمن شهرکرد با حضور مدیران و مربیان مؤسسات، حافظان و قاریان قرآنی استان در مجتمع تفریحی رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد،
روح‌انگیز بهرامی، مدیر موسسه نور و الرحمن شهرکرد، در این مراسم با اشاره به شرکت 70 نفر از مدیران و مربیان مؤسسات قرآنی استان، گفت: نخستین دوره تربیت‌معلم نهج‌البلاغه در چهار مرحله تخصصی برگزار می‌شود.
وی از برگزاری مرحله سوم و چهارم این دوره طی آبان و آذرماه سال جاری در شهرکرد خبر داد و افزود: آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه و حفظ آن و ترویج معارف و اندیشه‌های امام علی(ع) از اهداف برگزاری این دوره در استان است.
بهرامی با بیان اینکه در این دوره از اساتید مطرح کشوری در حوزه نهج‌البلاغه استفاده می‌شود، اظهار کرد: اساتید مرحله دوم این دوره مجتبی حسن‌زاده، مسئول موسسه حفظ قرآن و نهج‌البلاغه امیرالمؤمنین(ع) کاشان و محمدمهدی علی‌قلی، مسئول موسسه احیای نهج‌البلاغه و مدرس حوزه و دانشگاه، هستند.
مدیر موسسه نور و الرحمن شهرکرد با بیان اینکه این دوره تحت نظر معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، اظهار کرد: روش‌شناسی و سبک زندگی از شاخص‌ترین محورهای این دوره است.
 وی با بیان اینکه 40 نمره این دوره از داوری مقالات و 60 نمره نیز از آزمون مفاهیم دوره است، افزود: در انتهای دوره به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در دوره از طرف معاونت قرآن و عترت و موسسه قرآن و نهج‌البلاغه اعطا می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: