کد خبر: 3649655
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
گروه سیاسی: امام جمعه ساوجبلاغ حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی را مهم‌ترین هدف کشور بیان کرد و گفت: این آرمان برگرفته از اسلام ناب محمدی وقیام عاشورای امام حسین(ع) است.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از البرز، حجت الاسلام محمدتقی ناطقی، امام جمعه ساوجبلاغ، 14مهرماه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساوجبلاغ، به روز روستا و عشایر اشاره و اظهارکرد:عشایر غیور و غیرتمند همواره در مرزهای کشور فداکاری کرده‌اند و در جایگاه ویژه‌ای درنزد مسئولان عالیرتبه نظام قرار دارند و روستائیان هم از نظر تولیدی بسیار موثرند ولی یکی از آسیب‌های مهم مهاجرت این اقشار است که لطمه بزرگی به تولید ومنابع محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: ایجاد امکانات رفاهی و معیشتی برای روستاییان می‌تواند تاثیر محسوس و بسزایی در رونق  اقتصاد و تولید روستاها داشته باشد.
ناطقی در ادامه حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی را مهم‌ترین هدف کشور بیان کرد و گفت: این آرمان برگرفته از اسلام ناب محمدی وقیام عاشورای امام حسین(ع) است.
این مسئول ابرازکرد:عزاداری محرم سرمایه بزرگی برای اسلام وشیعه است ولی عدم حضور جوانان در مساجد موجب تبلیغات سو دشمن شده است که تاثیرات خوبی برای اشاعه مذهب شیعه در کشورهای دیگر ندارد و من از جوانان می‌خواهم تا با حضور پررنگ خود درمساجد موجب عظمت عزاداری برای امام حسین(ع) ودر مجموع برای اقتدار شیعه باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: