کد خبر: 3649870
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
گروه اجتماعی: سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: از سال 90 تا‌کنون ادارات دولتی ورزنه 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اجاره بها به موقوفات این شهر بدهکار هستند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امرالله اصغری اظهار کرد: در راستای احقاق حقوق واقفان نیک اندیش و موقوفات با هدف اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش جلسات متعددی با ادارات دولتی که به موقوفات شهر ورزنه بدهی دارند برگزار شده است.
وی افزود: در حال حاضر بسیج، شهرداری، آموزش و پرورش، دهیاری کفران، شرکت تعاونی والفجر و دهیاری جندان در موقوفات ورزنه مستاجر هستند که در از سال 1390 تا کنون پذیره های خود را بالغ بر 2 و میلیارد و 500 میلیون ریال است را به موقوفات پرداخت نکرده‌اند.
سرپرست نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود خاطر نشان کرد: این موضوع نیز باعث شده تا اداره اوقاف و امور خیریه بن رود نیز به عنوان متولی این موقوفات نتواند در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش این موقوفات گام بردارد و با مشکلاتی مواجه شده است.
امرالله اصغری ادامه داد: در همین راستا نیز برای وصول مطالبات موقوفات تا کنون نشست‌های متعددی با ادارات و نهادهای مستاجر در این موقوفات برگزار شده است و همچنان نیز این پیگیری ها ادامه دارد و امیدواریم که بزودی شاهد پرداخت بدهی های این ادارات به موقوفات باشیم تا اداره اوقاف و امور خیریه نیز بتواند به اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش بپردازد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: