کد خبر: 3649875
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
گروه جامعه: نشست‌های کارگاهی آیین زندگی با هدف آشنایی بیشتر شهروندان با آموزه‌های تربیتی سبک زندگی ایرانی–اسلامی و توانمندسازی خانواده‌ها در حوزه مهارت‌های زندگی، ‌برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)،‌ کانون بانوان خانه فرهنگ رشد با هدف آشنایی بیشتر شهروندان با آموزه‌های تربیتی سبک زندگی ایرانی–اسلامی و توانمندسازی خانواده‌ها در حوزه مهارت‌های زندگی، نشست‌های کارگاهی آیین زندگی را برگزار می‌کند.

این کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید و همکاری مراکز دانشگاهی و پژوهشی برگزار و طی آن مهم‌ترین مباحث مربوط به مهارت های ارتباطی ارایه می‌شود. در این کارگاه‌ها موضوعات مختلفی ازجمله خانواده و بهداشت روانی، خانواده و شناخت مرزهای رفتاری در روابط خانوادگی، خانواده و تربیت دینی کودکان، همسران و ارتقای صمیمیت میان آنها، آشنایی با انواع و اشکال ازدواج های مصلحتی مانند ازدواج جهت اخذ تابعیت و اقامت در کشوری خاص، آشنایی با پیامد‌های ازدواج های مصلحتی در جامعه مانند شکست عشقی، ناکامی در رسیدن به اهداف و آرزو ها، فرزند پروری، رابطه صحیح والدین با فرزندان مورد طرح و بررسی قرار می‌گیرد.

نشست‌های کارگاهی آیین زندگی، با همکاری دانشگاه شهید بهشتی، مرکز مشاوره دنیای آینده و دانشگاه ایرانیان شنبه‌ها در تاریخ‌های 1-15-22 و 29 مهر در خانه فرهنگ رشد به نشانی بلوار معلم، یافت آباد، ابتدای شهرک امام خمینی برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: