کد خبر: 3649904
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
گروه جلسات و محافل: سومین دوره از مراسم تلاوت مجلسی نوجوانان (در دو بخش تقلیدی و غیر تقلیدی) به همت علی محرابی و عبدالمحمد پورعاشوری در مسجد پیغمبر اکرم(ص) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، سومین دوره از مراسم تلاوت مجلسی نوجوانان (در دو بخش تقلیدی و غیر تقلیدی) به همت علی محرابی، سرپرست گروه همخوانی سبیل الرشاد  در مسجد پیغمبر اکرم(ص) واقع در مهرآباد جنوبی، خیابان 20 متری تختی، بعد از پارک تختی شب گذشته، 14 مهرماه پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء برگزار شد.

در مراسم شب گذشته در بخش تقلیدی آقایان محمدامین شاملو، محمدرضا طاهری و امیرحسین الله یارپور و در بخش غیر تقلیدی آقایان مهدی حمزه‌ای و امیرحسین خیراندیش به اجرای برنامه خود پرداختند.

سومین دوره تلاوت مجلسی نوجوانان+عکس

کیفیت برگزاری این مراسم بدین صورت است که هر فرد پس از استقرار در جایگاه تلاوت، ۱) ابتدا دقایقی در رابطه با آیاتی که قرار هست تلاوت کند، صحبت می‌کند ۲) سپس قسمتی از همان آیات را بصورت ترتیل (در حدود یک دقیقه) تلاوت می‌کند، ۳) و نهایتا تلاوت تحقیق خود را به انجام می‌رساند و در انتهای تلاوت‌ها، حاضران در مسجد، رأی خود را در رابطه با اثرگذارترین اجرا اعلام می‌کنند.

در پایان این مراسم در بخش تقلیدی محمدرضا طاهری و محمدامین شاملو عنوان اثرگذارترین تلاوت‌ها و در بخش غیر تقلیدی مهدی حمزه‌ای این عنوان را کسب کردند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: