کد خبر: 3649951
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: سیزدهمین نشست «با یاوران وحی» فردا، 16 مهرماه به معرفی عملکرد و دستاوردهای مؤسسه قرآنی ـ مردمی ندای رحمت الهی البرز می‌پردازد.
سیزدهمین نشست «با یاوران وحی» همراه با مؤسسه ندای رحمت الهی
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، این خبرگزاری در راستای رسالت و اشاعه فرهنگ قرآنی در حوزه‌های مختلف قرآنی، ادبی، سیاسی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و ... و همچنین نیازسنجی مخاطبان و ضرورت‌های تبیین مفاهیم قرآنی و همچنین بیان دغدغه‌های مؤسسات قرآنی ـ مردمی و آشنایی مخاطبان خود با فعالیت‌های این تشکل‌های قرآنی ـ مردمی نشست‌هایی را با عنوان «با یاوران وحی» برگزار می‌کند.
لذا در  سیزدهمین نشستی که فردا برپا می‌شود، به معرفی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بشیر البرز پرداخته می‌شود. طی این جلسه به بیان عملکرد‌ها و گزارشی از فعالیت‌های این مؤسسه از بدو تأسیس تاکنون و همچنین چشم‌اندازی از فعالیت‌هایش در سال‌‌های آینده و بیان دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان از مسئولان مربوطه پرداخته می‌شود.
یادآور می‌شود، سیزدهمین نشست «با یاوران وحی»  فردا، 16 مهرماه ساعت 10:30 با حضور سیدمحسن دایی‌حسینی، مدیریت مؤسسه ندای رحمت الهی در سالن اجتماعات خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) واقع در خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ برپا می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: