کد خبر: 3650001
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت در 26 استان کشور با موفقیت به پایان رسید.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، طبق اعلام دبیرخانه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی و جدول زمان‌بندی، اتحادیه‌های مؤسسات و تشکل‌های قرآنی در 26 استان کشور انجام گرفت.
روند ادغام در اتحادیه‌ها از پنجم مهرماه آغاز شده و تاکنون مجمع عمومی به منظور انتخابات هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت در استان‌های ایلام، کردستان، کرمانشاه، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، گیلان، گلستان، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، قزوین، البرز، خراسان رضوی، زنجان، خراسان شمالی، آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، همدان، قم، لرستان، یزد، فارس و بوشهر انجام گرفت.
البته به دلیل تداخل این مجمع با دهه نخست ایام محرم‌الحرام و عزاداری سالار شهیدان، زمان آن در برخی از استان‌ها تغییر کرد و هنوز پنج استان چون خراسان جنوبی، سمنان، مرکزی، خوزستان و تهران از 31 استان باقی مانده است.
گفتنی است؛ روند تشکیل اتحادیه مدغم و انتخابات هیئت رئیسه و بازرسی پنج‌شنبه، 20 مهرماه به استان‌های خراسان جنوبی و مرکزی می‌رسد.
انتخاب اعضای هیئت رئیسه برای رسمیت بخشیدن به مجمع عمومی و مدیریت آن، تصمیم‌گیری و تصویب اساسنامه اتحادیه مدغم، سخنرانی کاندیداهای هیئت رئیسه و بازرسی در زمینه بیان رزومه و رأی‌گیری در زمینه اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت رئیسه و بازرسی اتحادیه مدغم از جمله مواردی است که طی این مجامع به آنها پرداخته می‌شود.
همچنین ادغام اتحادیه‌های کشوری نیز پس از اتمام و سرانجام گرفتن اتحادیه مدغم در سطح استان‌ها صورت می‌گیرد که زمان دقیق آن متعاقباً اعلام می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: