کد خبر: 3650025
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
قربانی خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس هیئت مدیره مجمع قاریان قرآن تبریز، از آغاز ثبت‌نام طرح ملی تلاوت در این موسسه خبر داد.
حسین قربانی، رئیس هیئت مدیره مجمع قاریان قرآن تبریز، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان‌شرقی، گفت: مجمع قاریان تبریز مجری طرح ملی تلاوت در استان آذربایجان‌شرقی از علاقه‌مندان به شرکت در این طرح ثبت‌ نام می‌کند.
وی افزود: نام‌نویسی در ششمین دوره طرح ملی تلاوت ویژه نوجوانان سراسر کشور از امروز ۱۵ مهرماه در ۲۱ مرکز مختلف کشور آغاز شد.

قربانی، با بیان اینکه مجری طرح ملی تلاوت در استان آذربایجان‌شرقی، مؤسسه مجمع قاریان تبریز است،اظهار کرد: این مؤسسه همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ آماده ثبت نام از علاقه‌مندان به فراگیری تلاوت قرآن در محدوده سنی ۸ تا ۱۴ سال است.

رئیس هیئت مدیره مجمع قاریان تبریز، اضافه کرد: نوجوانان علاقه‌مند به شرکت در طرح ملی تلاوت می‌توانند با مراجعه به مؤسسات مجری این طرح در استان‌های خود و یا سایت طرح ملی تلاوت به نشانی اینترنتی
http://www.melitelavat.ir اقدام به ثبت‌ نام کنند.
وی، گفت: پس از پایان زمان ثبت‌ نام از افراد علاقه‌مند به شرکت در این طرح، آزمونی اخذ می‌شود که نوجوانانی که حدنصاب نمره را کسب کنند، وارد کلاس‌های طرح ملی تلاوت می‌شوند.

قربانی خاطرنشان کرد: طرح ملی تلاوت یکی از طرح‌های موفق کشور در زمینه استعدادیابی و پرورش نوجوانان قرآنی در عرصه قرائت است که از سال ۱۳۹۱ آغاز به کار کرده است.

وی، گفت: علاقه‌مندان در استان آذربایجان‌شرقی جهت شرکت می‌توانند به نشانی
تبریز، خیابان باغ‌شمال، نرسیده به آموزشگاه چیت‌سازان، ساختمان سحر، طبقه اول مراجعه و یا با شماره ۳۹ ۸۰ ۵۴ ۳۵ تماس حاصل کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: